Запорізька обласна рада привітала колектив обласної клінічної лікарні

Напередодні Дня медичного працівника керівники і депутати Запорізької обласної ради проводять зустрічі із лікарями медичних комунальних закладів і установ.

Сьогодні голова Запорізької обласної ради Олена Жук, її заступник Геннадій Фукс, депутат облради Дмитро Чувашкін зустрілись з представниками колективу Запорізької обласної клінічної лікарні.

-Вже другий рік ви святкуєте День медичного працівника у статусі комунального некомерційного підприємства. При цьому обласна клінічна лікарня була й залишається драйвером змін в регіоні. Заклад змінюється на очах – від фасаду до палат і операційних. Я  дуже рада, що сучаснішими стають методи лікування, змінюються підходи до пацієнтів. Навіть маючи дуже обмежений бюджет, Запорізька обласна рада намагається допомагати головній лікарні Запорізької області. Цього року ми віднайшли 17,5 млн грн на реконструкцію частини приміщень, розташованих на першому поверсі головного корпусу під відділення екстреної медичної допомоги, - зазначила голова Запорізької обласної ради Олена Жук і вручила низку нагород Запорізької обласної ради.

Привітав лікарів і заступник голови Запорізької облради Геннадій Фукс:

- День медичного працівника –  це прекрасний привід ще раз сказати кожному запорізькому медику – від головлікаря до медсестрички – щирі та заслужені слова подяки. Медики супроводжують нас протягом усього життя, від моменту народження. Наскільки це важлива, відповідальна та важка праця, я знаю не з чуток – 30 років моя мама відпрацювала у швидкій допомозі. Тому я переконаний, що лікарі по праву заслуговують особливого відношення. Адже результат їх роботи – врятовані життя та здоров’я.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
17.06.2021