Депутатський корпус

ПIБ ПОСАДА РАЙОН ПАРТIЯ/ФРАКЦIЯ ПОСТІЙНА КОМІСІЯ
Авраменко Наталія Вікторівна
Депутат Безпартійний
Депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА""
Постійна комісія з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства
Голова комiciї
Артюшенко Ігор Андрійович
Депутат Політична партія «Європейська Солідарність»
Депутатська фракція "Фракція Політичної партії "Європейської Солідарність""
Керівник фракції
Постійна комісія з гуманітарних питань
Член комiсiї
Ашурбеков Аскад Аскадович
Депутат Безпартійний
Депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА МАЙБУТНЄ"
Постійна комісія з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою
Член комiсiї
Балицький Євген Віталійович
Депутат Політична партія «Опозиційний блок»
Депутатська фракція Регіональної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "Опозиційний блок"
Керівник фракції
Постійна комісія з питань бюджету
Член комiсiї
Бєліков Олексій Юрійович
Депутат Політична партія «Партія Володимира Буряка «Єднання»

Постійна комісія з питань бюджету
Член комiсiї
Білий Олександр Григорович
Депутат Безпартійний

Постійна комісія з питань екології, охорони надр та раціонального природокористування
Член комiсiї
Блоха Анатолій Васильович
Депутат Політична партія «Опозиційний блок»
Депутатська фракція Регіональної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства
Член комiсiї
Боговін Віталій Вікторович
Депутат Безпартійний

Постійна комісія з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства
Член комiсiї
Бодасюк Олена Юріївна
Депутат Безпартійний

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, сільськогосподарського виробництва та земельних відносин
Член комiсiї
Бугайчук Оксана Василівна
Депутат Безпартійний

Постійна комісія з гуманітарних питань
Член комiсiї
Галіцін Олександр Олександрович
Депутат Безпартійний

Постійна комісія з питань будівництва, транспорту, зв’язку та паливно-енергетичного комплексу
Член комiсiї
Гашенко Іван Анатолійович
Депутат Політична партія «Опозиційна платформа - За життя»

Постійна комісія з питань соціальної політики і праці
Член комiсiї
Георгієв Євген Іванович
Депутат Політична партія «Європейська Солідарність»
Депутатська фракція "Фракція Політичної партії "Європейської Солідарність""
Постійна комісія з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства
Член комiсiї
Гогунська Катерина Андріївна
Депутат Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА""
Постійна комісія з питань бюджету
Член комiсiї
Гурська Ніна Миколаївна
Депутат Безпартійний

Постійна комісія з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства
Член комiсiї
Джуган Сергій Васильович
Депутат Політична партія «Опозиційна платформа - За життя»

Постійна комісія з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою
Член комiсiї
Дудка Віктор Іванович
Депутат Безпартійний

Постійна комісія з питань бюджету
Член комiсiї
Єрмоленко Кирило Олександрович
Депутат Політична партія «Партія Володимира Буряка «Єднання»

Постійна комісія з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та Інформації
Член комiсiї
Желєва Людмила Борисівна
Депутат Безпартійний

Постійна комісія з питань екології, охорони надр та раціонального природокористування
Член комiсiї
Жовнір Сергій Олексійович
Депутат Безпартійний

Постійна комісія з питань соціальної політики і праці
Член комiсiї
Жук Олена Юріївна
Голова ради Безпартійний


Зайцева Валентина Миколаївна
Депутат Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА""
Постійна комісія з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства
Член комiсiї
Ібрагімова Лєйла Різаєвна
Депутат Політична партія «Європейська Солідарність»
Депутатська фракція "Фракція Політичної партії "Європейської Солідарність""
Постійна комісія з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства
Член комiсiї
Іванов Ярослав Ігорович
Депутат Політична партія «Опозиційна платформа - За життя»

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, сільськогосподарського виробництва та земельних відносин
Член комiсiї
Каліман Олег Анатолійович
Депутат Безпартійний
Депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА МАЙБУТНЄ"
Постійна комісія з питань будівництва, транспорту, зв’язку та паливно-енергетичного комплексу
Член комiсiї
Кальцев Сергій Федорович
Депутат Політична партія «Опозиційна платформа - За життя»

Постійна комісія з питань соціальної політики і праці
Член комiсiї
Капустянський Юрій Вікторович
Депутат Політична партія «Слуга народу»

Постійна комісія з питань соціальної політики і праці
Член комiсiї
Катаєв Віктор Олександрович
Депутат Політична партія «Опозиційна платформа - За життя»

Постійна комісія з питань соціальної політики і праці
Член комiсiї
Клішина Ганна Андріївна
Депутат Безпартійний

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва
Член комiсiї
Коваленко Олександр Сергійович
Депутат Політична партія «Партія Володимира Буряка «Єднання»

Постійна комісія з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства
Член комiсiї
Колесников Вячеслав Ігорович
Депутат Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА""
Керівник фракції
Постійна комісія з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та Інформації
Голова комiciї
Корнієнко Юлія Андріївна
Депутат Політична партія «Опозиційна платформа - За життя»

Постійна комісія з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою
Член комiсiї
Котлов Дмитро Геннадійович
Депутат Політична партія «Опозиційна платформа - За життя»

Постійна комісія з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства
Член комiсiї
Кравчун Олексій Степанович
Депутат Безпартійний
Депутатська фракція Регіональної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань екології, охорони надр та раціонального природокористування
Член комiсiї
Крикун Олена Андріївна
Депутат Безпартійний
Депутатська фракція Регіональної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "Опозиційний блок"
Постійна комісія з гуманітарних питань
Член комiсiї
Кругляк Наталія Григорівна
Депутат Безпартійний

Постійна комісія з питань бюджету
Член комiсiї
Курпаяніді Іван Миколайович
Депутат Політична партія «Опозиційна платформа - За життя»

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, сільськогосподарського виробництва та земельних відносин
Член комiсiї
Куценко Владислав Ігорович
Заступник голови ради Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА""

Кюрчев Володимир Миколайович
Депутат Безпартійний
Депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА МАЙБУТНЄ"
Постійна комісія з питань бюджету
Голова комiciї
Лєх Ірина Іванівна
Депутат Безпартійний
Депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА МАЙБУТНЄ"
Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва
Член комiсiї
Лепетченко Алевтина Миколаївна
Депутат Безпартійний
Депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА МАЙБУТНЄ"
Постійна комісія з питань бюджету
Член комiсiї
Лишенко Сергій Сергійович
Депутат Політична партія «Європейська Солідарність»
Депутатська фракція "Фракція Політичної партії "Європейської Солідарність""
Постійна комісія з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та Інформації
Член комiсiї
Лупинос Віталій Юрійович
Депутат Безпартійний

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, сільськогосподарського виробництва та земельних відносин
Член комiсiї
Любім Людмила Сергіївна
Перший заступник голови ради Політична партія «Опозиційний блок»
Депутатська фракція Регіональної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "Опозиційний блок"

Люцканов Володимир Петрович
Депутат Безпартійний

Постійна комісія з питань соціальної політики і праці
Член комiсiї
Майстро Дмитро Миколайович
Депутат Безпартійний

Постійна комісія з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою
Голова комiciї
Македонська Світлана Іванівна
Депутат Безпартійний

Постійна комісія з гуманітарних питань
Голова комiciї
Маслов Михайло Борисович
Депутат Політична партія «Опозиційна платформа - За життя»

Постійна комісія з питань бюджету
Член комiсiї
Матвієнко Валерія Валеріївна
Депутат Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА""
Постійна комісія з питань екології, охорони надр та раціонального природокористування
Член комiсiї
Матвієнко Павло Дмитрович
Депутат Політична партія «Опозиційна платформа - За життя»

Постійна комісія з питань соціальної політики і праці
Член комiсiї
Машинський Олександр Миколайович
Депутат Безпартійний

Постійна комісія з питань будівництва, транспорту, зв’язку та паливно-енергетичного комплексу
Голова комiciї
Невзорова Оксана Валеріївна
Депутат Безпартійний

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва
Член комiсiї
Ніколенко Олег Вікторович
Депутат Безпартійний
Депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА МАЙБУТНЄ"
Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, сільськогосподарського виробництва та земельних відносин
Голова комiciї
Пасєвін Віталій Валерійович
Депутат Безпартійний

Постійна комісія з питань бюджету
Член комiсiї
Пастушенко Микола Михайлович
Депутат Безпартійний
Депутатська фракція Регіональної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань екології, охорони надр та раціонального природокористування
Член комiсiї
Передерій Олександр Григорович
Депутат Безпартійний

Постійна комісія з питань бюджету
Член комiсiї
Позднякова- Кирбят’єва Елліна Геннадіївна
Депутат Безпартійний

Постійна комісія з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства
Член комiсiї
Попов Артем Вікторович
Депутат Безпартійний

Постійна комісія з питань будівництва, транспорту, зв’язку та паливно-енергетичного комплексу
Член комiсiї
Путря Сергій Валерійович
Депутат Політична партія «Опозиційний блок»
Депутатська фракція Регіональної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань екології, охорони надр та раціонального природокористування
Член комiсiї
Руденко Ірина Вікторівна
Депутат Політична партія «Опозиційна платформа - За життя»

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва
Член комiсiї
Селевич Сергій Олексійович
Депутат Безпартійний

Постійна комісія з питань соціальної політики і праці
Член комiсiї
Славова Ірина Михайлівна
Депутат Політична партія «Європейська Солідарність»
Депутатська фракція "Фракція Політичної партії "Європейської Солідарність""
Постійна комісія з питань бюджету
Член комiсiї
Стадніченко Ольга Олександрівна
Депутат Політична партія «Європейська Солідарність»
Депутатська фракція "Фракція Політичної партії "Європейської Солідарність""
Постійна комісія з гуманітарних питань
Член комiсiї
Сухіна Вадим Миколайович
Депутат Політична партія «Опозиційна платформа - За життя»

Постійна комісія з питань будівництва, транспорту, зв’язку та паливно-енергетичного комплексу
Член комiсiї
Тарасов Володимир Григорович
Депутат Політична партія «Опозиційна платформа - За життя»

Постійна комісія з питань соціальної політики і праці
Член комiсiї
Терехов Роман Леонідович
Депутат Безпартійний

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва
Член комiсiї
Тімофєєв Павло Анатолійович
Депутат Політична партія «Європейська Солідарність»
Депутатська фракція "Фракція Політичної партії "Європейської Солідарність""
Постійна комісія з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства
Голова комiciї
Ткаченко Сергій Олегович
Депутат Безпартійний

Постійна комісія з питань бюджету
Член комiсiї
Траілін Дмитро Вячеславович
Депутат Політична партія «Європейська Солідарність»
Депутатська фракція "Фракція Політичної партії "Європейської Солідарність""
Постійна комісія з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства
Член комiсiї
Трипольська Маргарита Ігорівна
Депутат Безпартійний

Постійна комісія з питань бюджету
Член комiсiї
Фролов Микола Олександрович
Депутат Безпартійний
Депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА МАЙБУТНЄ"
Постійна комісія з гуманітарних питань
Член комiсiї
Фукс Геннадій Григорович
Заступник голови ради Політична партія «ЗА МАЙБУТНЄ»
Депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА МАЙБУТНЄ"
Керівник фракції

Хімічев Андрій Вікторович
Депутат Політична партія «Європейська Солідарність»
Депутатська фракція "Фракція Політичної партії "Європейської Солідарність""
Постійна комісія з питань соціальної політики і праці
Член комiсiї
Холод Олексій Олексійович
Депутат Безпартійний

Постійна комісія з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та Інформації
Член комiсiї
Чередніченко Станіслав Вікторович
Депутат Безпартійний

Постійна комісія з питань бюджету
Член комiсiї
Чернов Олег Валерійович
Депутат Політична партія «Європейська Солідарність»
Депутатська фракція "Фракція Політичної партії "Європейської Солідарність""
Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва
Голова комiciї
Чувашкін Дмитро Вадимович
Депутат Безпартійний

Постійна комісія з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та Інформації
Член комiсiї
Чумаченко Ігор Миколайович
Депутат Політична партія «Опозиційний блок»
Депутатська фракція Регіональної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань екології, охорони надр та раціонального природокористування
Голова комiciї
Шевченко Геннадій Миколайович
Депутат Безпартійний

Постійна комісія з питань соціальної політики і праці
Голова комiciї
Шишка Ігор Васильович
Депутат Політична партія «Опозиційна платформа - За життя»

Постійна комісія з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства
Член комiсiї
Щербина Віктор Віталійович
Депутат Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА""
Постійна комісія з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства
Член комiсiї
Ярмощук Микола Анатолійович
Депутат Політична партія «Опозиційна платформа - За життя»

Постійна комісія з гуманітарних питань
Член комiсiї
Ярмощук Тетяна Єгорівна
Депутат Політична партія «Опозиційна платформа - За життя»

Постійна комісія з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою
Член комiсiї