Новини Запорізької обласної ради

31.03.2023

На засіданні Кабінету Міністрів України затверджено новий Порядок реєстрації, перереєстрації зареєстрованих безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу

31.03.2023

Проєкт реалізований за підтримки Української освітньої платформи та Unisef на базі КЗ «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» ЗОР.

31.03.2023

На які ліки потрібен рецепт, пояснили у Міністерстві охорони здоров'я

29.03.2023

Коштом грантів запоріжці відкривають та розвивають малий бізнес.

За даними Запорізького обласного центру зайнятості, на сьогодні  профінансовані 53 бізнес-проєкти грантоотримувачів Запорізького краю на загальну суму 12,9 млн грн.

Серед них 10 бізнес-проєктів, які були запропоновані вимушено переміщеними особами з окупованих ворогом територій, на суму близько 2,4 млн грн.

29.03.2023

На запрошення Союзу українців Румунії делегація Запорізької обласної ради на чолі з заступником голови обласної ради Владиславом Куценком відвідала румунське місто Тулча.

В цьому місті проживають чимало етнічних українців та нащадків запорозьких козаків, які після ліквідації Запорозької Січі у  другій половині 18 сторіччя, мігрували за Дунай.

29.03.2023

Міністерство освіти і науки України затвердило Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році і надіслало його до Міністерства юстиції України для державної реєстрації. 

У цьому документі описані терміни вступної кампанії, основні критерії відбору абітурієнтів, подана інша важлива для вступників інформація.
 

28.03.2023

Кабінет Міністрів України надав право на отримання грошової компенсації для придбання житла ветеранами війни з інвалідністю I – II групи, яка настала внаслідок військової агресії рф проти України, та родинами загиблих (померлих) Захисників та Захисниць.

27.03.2023

На сайті акумулюється інформація, яка має допомогти потурбуватися про свій психологічний стан, в тому числі Аптечка швидкої психологічної допомоги.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія Всеукраїнської програми ментального здоров’я, що ініційована Оленою Зеленською. У її межах створено спеціальну сторінку howareu.com, на якій розміщено техніки самодопомоги під час стресу, контакти гарячих ліній психологічної допомоги, корисні поради для піклування про ментальне здоров'я.

Сторінки