Новини Запорізької обласної ради

26.06.2019

23-25 червня у смт. Кирилівка відбувся Літній молодіжний фестиваль до Дня молоді. Організаторами заходу виступили Запорізький обласний центр молоді, управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА, спільно із Запорізькою обласною студентською радою.

Учасниками події стали студенти вищих навчальних закладів Запорізької області, представники трудової молоді. Загалом до списку відібраних до участі осіб, у активностях події взяло участь близько 50 осіб, що були відібрані за результатами відкритого набору.

26.06.2019

Під час виїзних зустрічей з містянами, що відбулись протягом травня-червня, депутат Запорізької обласної ради Артур Гатунок відзвітував про виконану роботу за час своєї каденції.

- Робота депутата - це максимальне використання інструментів, в рамках повноважень депутатів місцевих рад, задля ефективного представництва та захисту інтересів запоріжців. Тому запоріжці мають право та повинні знати, наскільки ефективно працює представник депутатського корпусу від округу, - наголосив Артур Гатунок.

26.06.2019

Сьогодні відбулася урочиста церемонія зміни прапора і відкриття дошки Національного університету «Запорізька політехніка». Так, згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України №420 від 01.04.2019 р. Запорізький національний технічний університет перейменовано у Національний університет «Запорізька політехніка».

З цієї нагоди до університету прибуло чимало почесних гостей – представники обласної влади, науковці, колеги з інших вишів Запоріжжя й інших міст.

26.06.2019

Проект «Влада на зв’язку з громадськістю» залишається ефективним механізмом комунікації депутатів з мешканцями області. Так, 25 червня на базі Запорізького обласного контактного центру відбулась пряма телефонна лінія з депутатом Запорізької обласної ради, секретарем постійної комісії з питань управління обєктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства Романом Кузьменком.

26.06.2019

Всі, хто гордий за свою державу і за її Конституцію, зібрались сьогодні в залі Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. В.Г. Магара, щоб відзначити День Конституції України і визначити основні напрямки роботи з впровадження в життя постулатів Основного Закону.

25.06.2019

1 млн. грн. субвенції отримає найближчим часом Національний заповідник «Хортиця». – Таке рішення підтримали сьогодні, під час 30-ї позачергової сесії, депутати Запорізької обласної ради.

25.06.2019

Під час сесійного засідання депутати обласної ради підтримали не всі проекти рішень. Нагадаємо, що на порядку денному було всього 35 питань.

25.06.2019

Після виступів і заяв із трибуни сесійного залу обласної ради депутати розглянули низку сесійних питань.

25.06.2019

Сьогодні 53 депутати обласного парламенту приступили до роботи над 35-ма питаннями черги денної тридцятої, позачергової сесії облради сьомого скликання.

Сторінки