Новини Запорізької обласної ради

23.05.2022

Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в державі на 90 діб до 23 серпня 2022 року

23.05.2022

Через війну у тисяч українців виникли проблеми з отриманням пенсійних виплат. Це спіткало багатьох пенсіонерів перейти на отримання грошей на банківські рахунки

19.05.2022

За ініціативою обласної військової адміністрації за погодженням з військовим командуванням у Запоріжжі  з 20 травня змінюється час початку комендантської години

19.05.2022

Ініціатива свята належить студентам Чернівецького університету. У 2006 році вони домовилися про день, коли всі вдягнуть вишиванки. Її  підхопили по всьому світу.

Ідея свята – збереження українських традицій, популяризація культури та народної творчості. У кожного регіону свій стиль вишивки, особливий орнамент та кольори, більшість з яких передавались із покоління в покоління віками.

Вишиванка – це культурний код нації. Унікальна можливість без слів висловити свою позицію, національну ідентичність та любов до Батьківщини й повагу до культури своєї країни.

18.05.2022

Відповідну постанову ухвалив Кабінет Міністрів України на засіданні 17 травня

17.05.2022

За співпрацю з окупантами обласна рада позбавила орденів  «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ та ІІ ступеню  Валерія Шаповала

16.05.2022

Програму «Встань, козацька славо!» артисти академічного козацького ансамблю презентували захисникам разом із художнім керівником та головним хормейстером – заслуженим артистом України Сергієм Чорногором.

Вже традиційно митці підтримують захисників й доводять, що українська культура, українська пісня – підтримують та надихають на перемогу. Своєю творчістю, талантом та козацьким оптимізмом радували  Віктор Храмов, Ірина Котлярова, Ольга Пацернюк та Тарас Максименко.

16.05.2022

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет підписав наказ МОН, яким затверджено календарний план організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту (НМТ)

16.05.2022

На порталі «Дія» запускаються мікрогранти для бізнесу, що постраждав внаслідок війни. Серед регіонів, які включені у відповідну програму, є і Запорізька область.

Як повідомляють в Кабінеті міністрів України, програма «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» cпільно з Міністерством цифрової трансформації, Міністерством економіки, Дія.Бізнес і Офісом з розвитку підприємництва та експорту, підтримає близько 300 мікро- й малих підприємств, які найбільше постраждали внаслідок збройної агресії росії в Україні.

13.05.2022

Сьогодні перший заступник голови обласної ради Людмила Любім передала партію ліків від  Uniklinik Freiburg для потреб КНП «Обласна інфекційна лікарня»

Сторінки