Новини Запорізької обласної ради

17.01.2020

Вихованці навчально-реабілітаційного центру влаштували святковий концерт з традиційними різдвяними колядками, вертепом та піснями.

 Від імені обласної ради дітей та педагогів комунального закладу «Новомиколаївський НРЦ «Паросток» ім. В.А. Польського» привітав керуючий справами виконавчого апарату облради Володимир Подорожко.

Він відзначив  важливість збереження народних традицій у вихованні школярів, які впроваджують в усіх комунальних закладах освіти в Запорізькій області.

15.01.2020

Проєкт Порядку, який визначає умови надання громадянам адресної грошової допомоги з обласного бюджету розглянули депутати обласної ради під час засідання робочої групи

14.01.2020

Важливі питання розвитку освіти в умовах цифрового суспільства обговорили сьогодні в обласній раді учасники селектор-PRO на тему: «Цифрова дитина»

14.01.2020

Підтримувати й розвивати українські народні традиції – важлива складова виховання молоді, - переконані педагоги комунального закладу.

За словами директора  школи-інтернату «Орієнтир»  Ганни  Тихомирової, протягом десяти років учні школи не тільки вивчають українські традиції, а й відвідують у новорічні свята Львівську область, де обмінюються  знаннями й власними традиціями  святкування Різдва й Нового року з учнями школи-інтернату у с.Підігрці.  

13.01.2020

14 січня о 12.00  в  Запорізькій обласній раді відбудеться селектор-PRO на тему: «Цифрова дитина».

В рамках проведення заходу будуть обговорюватися питання, що стосуються перспектив розвитку цифрового простору, цифрових навичок та компетентностей дітей  в Україні і Запорізькій області. До обговорення запрошені представники влади та депутатського корпусу, представники навчальних закладів та бізнесу, громадські організації та незалежні експерти.

Місце проведення – зала 300 Запорізької облради.

Запрошуємо ЗМІ для висвітлення заходу.

10.01.2020

Робоча нарада відбулася за участі управління з питань соціально-економічного розвитку та бюджету виконавчого апарату облради, департаменту охорони здоров’я ОДА,  керівництва  комунальних закладів  охорони здоров’я, депутатів обласної ради. Зокрема, депутатський корпус представили голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету Сергій Ткаченко та голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства Олена Клімченко.

09.01.2020

Депутатський корпус та керівництво Запорізької обласної ради поділяє сум за загиблими й висловлює щирі співчуття їх рідним та близьким.

08.01.2020

В грудні 2019 року набрав чинності оновлений Закон України «Про оренду державного та комунального майна», схвалений  Верховною Радою України 3 жовтня 2019 року.

Згідно з  Перехідними положеннями  Закону, він  вводиться  в дію   у лютому 2020 року, відповідно, уже з початку поточного року передача майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ міст області буде здійснюватися за новими правилами.

02.01.2020

Протягом двох місяців тривав конкурс відеороликів серед учнів 9-11 класів об’єднаних територіальних громад області. Переможців обрали з понад 70 творчих робіт, створених школярами з різних куточків області.

До обласного ж  туру надійшло 43 відеоролики – переможців районних конкурсів. В різних номінаціях були визначені десять кращих робіт.

Сторінки