Новини Запорізької обласної ради

03.04.2020

Більшістю голосів депутати Запорізької облради всіх груп і фракцій підтримали секвестр обласного бюджету. Адже тільки термінове дофінансування медичної галузі дозволить запорізьким лікарням і лікарям проводити необхідні заходи в умовах пандемії корона вірусної інфекції COVID – 19.

03.04.2020

В захисних масках та рукавичках, із збереженням безпечної дистанції депутати Запорізької обласної ради зібрались сьогодні, 3 квітня, на пленарне засідання  тридцять шостої позачергової сесії сьомого скликання. Відкривши сесію, перший заступник голови облради Єгор Семенков, який головував на пленарному засіданні, запропонував усім присутнім у залі вшанувати пам’ять земляків, які трагічно загинули в зоні проведення операції об’єднаних сил, хвилиною мовчання.

03.04.2020

Сьогодні перед початком тридцять шостої позачергової сесії Запорізької обласної ради сьомого скликання відбулось засідання постійної комісії місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою.

Депутати ретельно вивчили питання проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Запорізької області» та проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку видачі дозволів на проведення робіт на землях водного фонду».

02.04.2020

В п’ятницю, 03 квітня, відбудеться пленарне засідання тридцять шостої позачергової сесії Запорізької обласної ради сьомого скликання.

Початок – об 11:00.

Запрошуємо представників мас-медіа до висвітлення заходу.

Місце проведення – сесійна зала Запорізької обласної ради.

Вхід в сесійну залу – за наявності захисної маски.

Планується пряма трансляція пленарного засідання на сайті www.zor.gov.ua

01.04.2020

МОЗ України повідомляє: станом на 1квітня в Україні 669 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 17 летальних (4 за останню добу), 10 пацієнтів одужало. За добу було підтверджено 120 нових випадків. ДУ «Запорізькій ОЛЦ МОЗ України» повідомляє про 5 нових випадків зараження.

01.04.2020

Десять компаній Запорізької області (станом на початок березня 2020 року) мають борги перед пенсійним і соціальними фондами у розмірі 97 мільйонів гривень. Це - 16,6%  від загальної суми заборгованості з єдиного соціального внеску. Більшість підприємств-боржників розташовані у м. Запоріжжя та перебувають у стані припинення або у процедурі банкрутства.

31.03.2020

Лідери депутатських фракцій Запорізької обласної ради вимагають від Запорізької облдержадміністрації терміново, до 01.04 підготувати та внести до апарату Запорізької обласної ради проєкт рішення, яким би можна було перерозподілити кошти обласного бюджету для фінансування закладів охорони здоров’я та боротьби з COVID – 19.

Сторінки