Збільшено кількість країн та міст, де можна буде здати національний мультимедійний тест

До переліку додалося чотири нові закордонні локації, де українські випускники зможуть обрати пункт для написання тесту.

Як повідомляє Український центр оцінювання якості освіти, цього тижня досягнуто домовленостей із представниками Мерша (Люксембург), Майнца (Німеччина), Осло (Норвегія) та Бельдібі (Туреччина) щодо організації пунктів здачі НМТ.

З повним переліком закордонних населених пунктів, де передбачено створення тимчасових екзаменаційних центрів можна ознайомитись за посиланням:

https://testportal.gov.ua/nmt-2023-za-kordonom-rozshyreno-perelik-mist-krayin-2/.

У Центрі оцінювання якості освіти зазначають: якщо ви вже створили персональний кабінет і вибрали із запропонованого переліку менш зручний для доїзду населений пункт, а тепер з’явилася більш зручна для вас локація, — зможете після отримання сертифіката до 7 травня 2023 року змінити реєстраційні дані, вибравши місто, ближче до вашого місцеперебування під час проведення НМТ. 

Але попри те, що перелік міст для проходження НМТ розширено, є обмеження щодо кількості місць у спеціально обладнаних комп’ютерних центрах, запропонованих закордонними партнерами. Тож у разі вичерпання місць у певному місті воно стане недоступним для вибору. Зважайте на те, що в деяких містах  / країнах  тестування буде проведено тільки під час додаткової сесії. Тож  фахівці УЦОЯО радять не зволікати з реєстрацією.

Джерело: прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

 

Дата публікації: 
26.04.2023