Збільшення кількості хворих на COVID -19 змусило лікарів обласної інфекційної лікарні оселитися на роботі

Директор КНП «Обласна інфекційна клінічна лікарня» Володимир Шинкаренко переконаний, що готовність до самопожертви, професіоналізм та відданість справі – головні якості, притаманні медичному персоналу  лікарні.

Як приклад – лікарі відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Одна з них – 26-річна Євгенія Диба, яка на два місяці оселилася в лікарні, аби не наражати на небезпеку рідних й завжди бути поруч із пацієнтами відділення. Весь цей час працювала майже без вихідних.

Євгенія поділилась, що професію обрала, побачивши у старших класах фільм про те, як рятують життя людей. А тепер любить свою роботу за можливість бачити результат – одужання пацієнтів після хвороби. За відданість справі і професіоналізм, зразкове виконання посадових обов’язків під час епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусною інфекцією, та з нагоди Дня медичного працівника Євгенію Дибу відзначили орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня.

Заслужену нагороду в присутності колективу їй вручив заступник голови обласної ради Владислав Марченко, який завітав до обласної клінічної інфекційної лікарні напередодні професійного свята. Орден «За заслуги перед Запорізьким краєм ІІІ ступеня» отримав також її колега – лікар- анестезіолог відділення анестезіології та інтенсивної терапії  Сергій Корогод.

Вітаючи лікарів з професійним святом, Владислав Марченко відзначив, що віддана робота лікарів у боротьбі з коронавірусом змінила ставлення суспільства до професії лікаря й має змінити державну політику в системі охорони здоров’я. Від імені депутатського корпусу він також вручив почесні грамоти та подяки й іншим працівникам лікарні.

- Я щиро дякую вам за відданість професії. Ви дійсно вступили в бій з інфекцією, показали свій професіоналізм. Бажаю, щоб вашу роботу оцінили на гідному рівні, поваги й міцного здоров’я кожному з вас, - підкреслив заступник голови облради.

Своєю чергою, директор КНП «Запорізька обласна інфекційна клінічна лікарня» ЗОР Володимир Шинкаренко подякував колективу за підтримку й підкреслив: в нашій лікарні працюють найкращі фахівці.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
19.06.2020