Збереження робочих місць – одне з ключових завдань обласної ради

На цьому наголосив заступник голови обласної ради Владислав Куценко під час зустрічі з трудовим колективом КУ «Веселівський психоневрологічний інтернат».

Сьогодні у закладі перебувають 398 підопічних - комунальна установа розселила у себе мешканців Таврійського ПНІ Пологівського району, який  знаходився неподалік зони ведення активних бойових дій. Попри збільшення навантаження колектив Веселівського психоневрологічного інтернату на чолі з директором Олександром Надточієм та заступником директора Олександром Кривцуном  повною мірою забезпечують належне проживання та медикаментозне забезпечення своїх підопічних.

Владислав Куценко разом з депутатом Вячеславом Колесниковим та депутатами Запорізької районної ради й Широківської громади особисто переконались в цьому.

Територія інтернату, корпуси та кімнати в них, – чисті й доглянуті. Заклад має власне підсобне господарство, що забезпечує мешканців м’ясом, теплицю, майстерні, сільгоспугіддя, свої ставки.

Крім того, на території установи нещодавно був зведений храм, який вже найближчим часом зможе приймати місцевих вірян.

-Вважаю абсолютно недоцільними будь-які розмови про можливі скорочення, оптимізації, а тим більше про закриття цієї комунальної установи. Веселівський психоневрологічний інтернат продовжуватиме повноцінно працювати й наша команда докладатиме максимум зусиль, аби комунальна установа стабільно розвивалась. На сьогодні в інтернаті є професійний злагоджений колектив, і є «свіжа кров» та здорові амбіції адміністрації установи. Тож, будемо підтримувати цей заклад, – наголосив Владислав Куценко.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради 

Дата публікації: 
02.05.2023