Заява колективу Запорізької обласної клінічної лікарні до відвідувачів установи

Задля безпеки пацієнтів та лікарів в Запорізькій обласній клінічній лікарні обмежили доступ відвідувачів з проявами гострої респіраторної вірусної інфекції
 
Шановні відвідувачі Запорізької обласної клінічної лікарні!
У зв’язку з пандемією вірусу COVID-19 переконливо ПРОСИМО ВАС утриматися від відвідування та контакту з вашими рідними та знайомими, що знаходяться на лікуванні в обласній клінічній лікарні!
 
З метою недопущення зараження персоналу та пацієнтів лікарні, ВІДВІДУВАЧАМ, у яких є прояви гострої респіраторної вірусної інфекції, доступ в лікарню на період карантину ТИМЧАСОВО ЗАБОРОНЕНИЙ!
 
Такі жорсткі заходи у лікарні продиктовані виключно для протидії поширенню пандемії COVID-19.
 
Ми піклуємось про тих, хто знаходиться на лікуванні у нашій лікарні, адже вони у групі ВИСОКОГО ризику через знижений імунітет і інфікування респіраторною вірусною інфекцією може бути для них смертельно небезпечним!
Також такими заходами намагаємось убезпечити медичних працівників установи, а це майже 2 тисячі спеціалістів, які працюють попри пандемію коронавірусу.
Запорізька обласна лікарня – це не інфекційна лікарня, ми не займалися і не займаємось лікуванням ГРВІ.
Міністерство охорони здоров’я та Закон України про протидію пандемії COVID-19 чітко прописують рекомендації для людей, які відчувають симптоми ГРВІ. Це, по-перше, залишатися вдома і, по-друге, телефонувати сімейному лікарю.
Таких спеціалістів у нашій лікарні немає, зате є трансплантологи, кардіохірурги, ортопеди, офтальмологи, нейрохірурги та багато інших незамінних спеціалістів, які мають проводити операції та рятувати життя щоденно.
 
Дякуємо за розуміння та просимо терпляче ставитись до вимушених обмежувальних заходів!
Співробітники Запорізької обласної клінічної лікарні наполегливо і цілодобово працювали до пандемії, працюють сьогодні, працюватимуть завтра, і ПОВЕРТАТИМУТЬ ВАМ ЯКІСТЬ ЖИТТЯ!
А вас, шановні громадяни, просимо тимчасово залишатися вдома задля збереження власного здоров’я та життя і безпеки тих, хто поряд!
 
БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І ТИХ, ХТО ПОРУЧ З ВАМИ!
З повагою та вдячністю за розуміння, колектив Запорізької обласної клінічної лікарні.

 

 

Дата публікації: 
24.03.2020