Завжди перші, завжди на варті

30 квітня в Україні відзначають День прикордонника.

Державна прикордонна служба - це захист кордонів і не тільки на суходолі, це захист економічних інтересів держави та боротьба з тероризмом. Прикордонники завжди першими приймають удар ворогів і дають відсіч супостату. Війна лише підсилює важливість прикордонної служби: з перших днів війни вони щодня доводять професіоналізм та мужність, героїчно несуть службу на надскладних ділянках фронту, захищаючи Батьківщину.

Напередодні Дня прикордонника голова Запорізької обласної ради Олена Жук привітала особовий склад 8 прикордонного загону з професійним святом, взявши участь в урочистостях з цієї нагоди.

- Низький уклін кожному, хто сьогодні мужньо протистоїть ворожій навалі на фронті й на кордоні нашої держави. Щиро дякую за професіоналізм, за волю до перемоги та самовідданість, з якою ви несете службу. Вічна слава героям, які положили життя за вірність присязі та українському народу, - звернулась Олена Жук до прикордонників.

Від імені запорізької громади вона також побажала всім захисникам українського кордону незламності, підтримки близьких та успішної служби на шляху до Перемоги.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
29.04.2023