Завдяки співпраці із благодійними організаціями Облводоканал оновлює обладнання

Зокрема, комунальне підприємство отримує додаткову допомогу для відновлення постачання води у тих населених пунктах, які постраждали внаслідок бойових дій.

За словами директора КП "Облводоканал" Сергія Басанського, наразі підприємство співпрацює з двома організаціями: Червоний Хрест - з ними підписаний Меморандум про співпрацю, яким визначено обсяги й напрямки допомоги, та ACF. Основний напрямок співпраці з благодійними організаціями - забезпечення обладнанням, необхідним для швидкого відновлення водопостачання в складних умовах.

Днями, в рамках Меморандуму з організацією Товариства Червоного Хреста, підприємство отримало сучасний екскаватор-навантажувач, який має високі прохідні властивості. Також для КП «Облводоканал» вже надано мобільні резервуари та системи очищення води - їх використають для відновлення водопостачання у Степногірську. Найближчим часом очікується доставка двох генераторів, які необхідні для відновлення подачі води у Кам‘янському. У перспективі також придбання аварійного автомобіля та універсального автомобіля з маніпулятором. У співпраці з іншим благодійним фондом - ACF, підприємство отримає  зварювальний пристрій та труби для заміни аварійних ділянок мереж водопостачання на напрямку «Вільнянськ-Новомиколаївка-Новоолександрівка».

- Бойові дії на території області суттєво ускладнюють роботу підприємства, хоча наші фахівці роблять усе можливе й від них залежне для забезпечення наших споживачів питною водою. Є проблемні ділянки, тому допомога наших партнерів сьогодні дуже важлива,- зауважив директор КП "Облводоканал" Сергій Басанський.

Своєю чергою перший заступник голови облради Людмила Любім від імені громади подякувала благодійним організаціям за додаткову підтримку комунального підприємства:

- В умовах війни силами обласного бюджету чи коштами підприємства Облводоканалу складно забезпечувати його модернізацію.Тож завдяки підтримці наших партнерів, комунальники можуть відповідати на виклики часу в складних умовах, а бюджетні кошти підуть на ЗСУ,- наголосила Людмила Любім.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
01.07.2022