Заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Куценко взяв участь в «гарячій лінії»

Запоріжці ставили питання щодо діяльності окремих комунальних підприємств, а також звертались з проханням допомогти у розв’язанні комунальних та соціальних проблем.

Одразу декілька заявників звернулись зі скаргами на діяльності КП «Обласний водоканал». Зокрема, йшлось про можливі багатомільйонні розтрати коштів, порушення під час укладання тендерів, закупівлю обладнання та матеріалів у підставних фірм, необґрунтований перерахунок коштів на тимчасово окуповані території, безпідставне відключення води людям в селах Кушугумської громади. Владислав Куценко пообіцяв вивчити ситуацію.

-Обов’язково звернусь до правоохоронців. Якщо інформація підтвердиться – гарантовано прийматимуться жорсткі кадрові рішення, - наголосив заступник голови Запорізької обласної ради.Крім того, до Владислава Куценка звернувся профспілковий комітет Запорізького обласного центру служби крові з проханням втрутитись в ситуацію щодо суттєвого скорочення рівня зарплат технічному персоналу медичного закладу, що обслуговує медичне обладнання та устаткування.

-Впевнений, що разом із Запорізькою військовою адміністрацією ми знайдемо шляхи розв'язання цієї проблеми й працівники ЗОЦСК, котрий на сьогодні є стратегічним медичним закладом, отримуватимуть повноцінні зарплати, - зазначив Владислав Куценко.

Відповідаючи на телефонний дзвінок одного з жителів Запорізької області щодо необхідності відновлення Каховського водосховища по завершені війни, заступник голови Запорізької обласної ради чітко висловив свою позицію: Каховське водосховище має бути відновлене.

-Через обміління Каховського водосховища втрачено біоресурси, втрачено водозабезпечення десятків населених пунктів, втрачено навігацію, втрачено рибодобувну галузь на нижньому б'єфі Дніпра, фермерські господарства втратили меліораційні системи. Ми всі розуміємо, що знищення Каховського водосховища завдало серйозного удару по економіці Запорізького регіону. Але залишити все, як є зараз і не відновлювати Каховку – означатиме погодитись з втратою значної частки економіки Запорізького регіону. Вважаю, що в цьому питанні не може бути компромісів, - наголосив Владислав Куценко.

Всього під час «гарячої лінії» заступник голови Запорізької обласної ради відповів на 11 телефонних дзвінків від жителів Запоріжжя та Запорізької області.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
14.10.2023