Запорізький обласний академічний театр ляльок відкрив 82-й театральний сезон

В цьому сезоні на глядачів традиційно чекає три прем’єри, а також виїзні лялькові вистави.

Запорізький академічний театр ляльок щороку дає близько 500 вистав, як в Запоріжжі та області, так і по всій Україні. В середньому його вистави відвідують близько 30 тисяч маленьких глядачів на рік. Колектив театру систематично проводить виїзні благодійні вистави в дитячих будинках по всій Запорізькій області. Крім того, багато театральних постановок створюються спеціально для дітей з особливими потребами, дітей з малозабезпечених родин та дітей-сиріт, яких зазвичай запрошують на прем’єри театральних вистав безплатно. З 2008 року за підтримки Запорізької обласної ради театр ляльок систематично проводить Всеукраїнський фестиваль «Лялькова веселка», участь в якому беруть колективи з усіх куточків України.

Новий театральний сезон «Запорізького академічного обласного театру ляльок» розпочався прем’єрним показом спектаклю «Чиполіно» акторки та режисера Яни Козак. Він присвячений 100 річчю Джанні Родарі та сторіччю заснування Українського лялькового театру.

Прем’єру відвідав заступник голови обласної ради Владислав Куценко:

-Було приємно бачити, як сотні маленьких глядачів буквально занурились в атмосферу пригод казкових героїв. Зараз, на жаль, наших дітей дуже важко відірвати від смартфонів та планшетів. Тому такі заклади, як наш театр ляльок - це як ковток свіжого повітря у часи тотальної, та дещо шкідливої для дитячого мозку диджиталізації. Хочу подякувати керівництву та колективу театру за їх роботу, - зазначив Владислав Куценко.

В нинішньому театральному сезоні Запорізький обласний академічний театр ляльок продовжить практику виїзних вистав. Окрім рідної сцени артисти та їх «лялькові партнери» виступатимуть у палацах культури Хортицького та Заводського районів.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
14.09.2021