Запорізьких захисників привітали зі святом, що об’єднує покоління

Урочистий захід за участі військових, ветеранів та вихованців  обласного ліцею «Захисник»  відбувся на Майдані Героїв.

14 жовтня в День Покрови Пресвятої Богородиці, в День українського козацтва в Україні вшановують захисників Батьківщини. Від імені депутатського корпусу з державним святом  присутніх та всіх жителів області привітав голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак.

Він зауважив, що День захисника України був започаткований саме на Запоріжжі, на Хортиці, що стала символом єдності й непереможного духу всієї країни.

- Наші предки вміли боронити рідну землю, тож у повазі до нашої історії слід виховувати й молоде покоління. Хортиця об’єднує два береги Дніпра, і я вірю, що наша країна зможе повернутися до єдності й відновити свої кордони вже зовсім скоро. Дякую нашим захисникам, що боронять державний суверенітет, низький уклін тим, хто положив життя у цій боротьбі. Ми пишаємося нашими захисниками!, - зазначив Григорій Самардак.

Найкращим військовослужбовцям і ветеранам АТО та ООС В він вручив нагороди Запорізької обласної ради.

Слова привітань та шанобливого ставлення висловили також побратими військових, представники органів державної влади  та самоврядування. Пам’ять про загиблих  у боротьбі за незалежність  та цілісність України  присутні вшанували покладанням квітів. Право покласти квіти на Алеї Захисників та на Алеї Слави надали ветерану Другої Світової війни, визволителю  Запоріжжя Миколі Гречкові.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
13.10.2020