Запорізькі рятувальники отримали сучасні костюми для хімічного та біологічного захисту

Запоріжжя з гуманітарною місією за підтримки обласної ради відвідали Міжнародний фонд «Be an Angel» та ГО «Жіночий рух «За Майбутнє»».

Вже сім місяців Запоріжжя поряд з лінією фронту, поряд з атомною станцією, під масованими ракетними обстрілами чинить опір.  Серед героїв Запоріжжя – рятівники, які кожен день ліквідують наслідки обстрілів, допомагають в евакуації населення, мають бути готовими до найгірших сценаріїв. Адже Запорізька атомна станція – це зброя в руках атомного терориста ­– росії.

Працівникам ДСНС благодійники разом з представниками обласної ради передали 120 костюмів хімічного захисту. Загальна вартість партії костюмів хімзахисту, які отримає Україна в межах цієї допомоги – 1 млн доларів.

-Це захист від радіації, від хімічної, біологічної зброї. Це зроблене для того, щоб убезпечити людей, рятувальників, всіх, хто допомагає Україні. Запоріжжя обране, тому що тут поряд атомна станція,  і перш за все, потрібно забезпечити безпеку людей, – каже засновник БФ «Be an Angel» Андреас Толке.

Також «Жіночий рух «За Майбутнє»» та «Be an Angel» організовують евакуацію в Європу з України. Це жінки, діти, люди з інвалідністю. Евакуацію було організовано також із Запоріжжя. Комфортабельний автобус безкоштовно вивіз до безпечних міст 50 жителів міста. Загалом з початку війни «Жіночий рух «За Майбутнє»» та «Be an Angel» евакуювали з України до  Європи понад 13 тис. людей. 

-Можливості для допомоги на сьогодні майже вичерпані і не тільки в українських фондів, а й в міжнародних. «Be an Angel» це один з небагатьох фондів, який потужно продовжує допомагати нашій країні, – зазначає представниця «Жіночий рух «За Майбутнє»»  Вікторія Черногор.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
26.09.2022