Запорізькі олімпійці та паралімпійці отримали заслужені нагороди та визнання

9 вересня у парку "Дубовий гай" уся спортивна спільнота Запорізької області святкувала День фізичної культури і спорту. Вітали їх представники влади різних рівнів, друзі та колеги, молодше покоління спортсменів, містяни. 

Від імені голови обласної ради Олени Жук зі  святом спорту привітала присутніх перший заступник голови ради Людмила Любім:

-Цей рік олімпійський. І я бажаю спортсменам олімпійського здоров’я, олімпійських перемог і довгої олімпійської спортивної кар’єри. Нехай це золото, срібло та бронза будуть не останніми у вашому житті.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток волейболу в Запорізькій області та з нагоди Дня фізичної культури і спорту Людмила Любім вручила інструктору-методисту КЗ «Запорізька обласна дитячо-юнацька спортивна школа» Запорізької обласної ради Ірині Цвєтковій орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІI ступеня.

Також ордени «За заслуги перед Запорізьким краєм» I ступеня із занесенням до Книги Пошани Запорізької обласної ради, II та III ступенів отримали спортсмени, що показали рейтингові результати на ХVІ Паралімпійських іграх у Токіо. Також відповідно до місць у таблиці переможців, паралімпійці отримали грошові винагороди.

Нагадаємо, переможцями додому повернулися: Марія Помазан із золотою медаллю з легкоатлетики, Кирило Гаращенко зі срібною та бронзовою медалями з плавання, Максим Ніколенко також зі срібною та бронзовою медалями з настільного тенісу та Лев Кац з бронзою з настільного тенісу. Їхні тренери також отримали фінансову підтримку з обласного бюджету.

Спортсмен-лідер Микита Барабанов (супроводжувач легкоатлетки, срібної призерки Оксани Ботурчук) теж був прирівняний до срібного переможця з відповідними виплатами. Без уваги обласної влади не залишилися також паралімпійці та їх тренери, що не посіли призові місця, втім показали високі результати й спортивну витривалість.

Переможців та призерів Олімпіади-2021 привітали та нагородили грошовими преміями представники державної адміністрації. Серед них і призер Парвіз Насібов, який завоював срібну медаль у фіналі з греко-римської боротьби у вазі до 67 кг та прославив на увесь світ Запорізьку область та Україну.

У рамках свята відзначили спортсменів у різних номінаціях, таких як «Прорив року», «Кращі спортсмен та спортсменка з олімпійських видів спорту 2021», «Кращі спортсмен та спортсменка з паралімпійських видів спорту 2021», «Кращий спортивний журналіст року» і т.д.

Переможців у номінації «Кращий тренер» привітав та вручив відзнаки депутат Запорізької обласної ради, ректор ЗНУ Микола Фролов.

Святковий настрій та чудові номери протягом усього заходу забезпечували представники обласного центру молоді Запорізької обласної ради.

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
10.09.2021