«Запорізькі медики повинні бути на крок попереду», - перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков

Привітання топ-менеджерів обласних лікарень і медичних центрів із Днем медика стало приводом для серйозної розмови про подальшу долю медицини. Зібрані за ініціативи голови Запорізької обласної медичної асоціації лікарів організаторів охорони здоров’я  Наталії Авраменко і першого заступника голови Запорізької обласної ради Єгора Семенкова керівники медичних закладів обговорили ризики, які несе другий етап державної медичної реформи.

- Запорізькі лікарні можуть і повинні конкурувати на ринку, надаючи ексклюзивні медичні послуги. Наші медики повинні бути на крок попереду у всіх галузях. Окремі представники влади на всіх рівнях, своєю чергою, мають відмовитись від власних інтересів і допомогти лікарям розробити довгострокову перспективу і створити умови для того, аби і пацієнти отримували якісну допомогу, і лікарні розвивались. Тоді буде довіра до території і до країни!, - зазначив Єгор Семенков.

Подякувавши трудовим колективам запорізьких медичних центрів за самовіддану працю, за силу і мужність працювати у нелегких умовах, перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков і депутат Запорізької обласної ради, Президент Запорізької обласної медичної асоціації лікарів організаторів охорони здоров’я Наталія Авраменко вручили відзнаки Запорізької обласної ради.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради  

 

Дата публікації: 
19.06.2020