Запорізькі медіа підтримали ідею популяризувати цікаві туристичні об’єкти Запорізької області і якісні продукти регіональних виробників

Відвертий і продуктивний діалог провели сьогодні представники провідних засобів масової інформації Запоріжжя і перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков. Головною темою обговорення стала нова редакція законопроєкту №2693 «Про медіа». Запорізька медійна спільнота висловила свої погляди щодо актуальності, підводних каменів і можливих наслідків для медіанного простору і громадянського суспільства України, які несуть норми цього законопроєкту.

Як зазначив Єгор Семенков, в запропонованому проєкті Закону повинні бути прописані базові норми функціонування медіа в Україні.

- На жаль, в запропонованій редакції багато норм, які важко запровадити в життя, - зазначив перший заступник голови Запорізької обласної ради.

Розглядаючи питання про взаємну відповідальність журналістів і влади, учасники діалогу дискутували як на теми свободи, права вибору, гендеру, так і ініціативи та співпраці медіа і влади в питаннях просування національної ідеї, вітчизняних брендів і спільної роботи задля розвитку запорізьких виробників товарів і сервісів, цікавих туристичних локацій Запорізької області.

Учасники діалогу знайшли точки дотику в основних питаннях, що обговорювались, і висловили готовність розвивати співробітництво задля підвищення впізнаваності якісних запорізьких продуктів і яскравих туристичних об’єктів. Підбиваючи підсумки обговорення законопроєкту «Про медіа», сторони дійшли висновку: Закон повинен бути прийнятий в редакції, яка б унеможливлювала його перекручення і застосування до того чи іншого ЗМІ в залежності від політичної обстановки в країні.

Перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков подякував тим, хто відгукнувся на пропозицію обговорити важливий законопроєкт і запропонував свої слушні пропозиції щодо роботи запорізьких медіа: Богдана Василенка, Романа Прядуна, Ірину Єгорову, Анатолія Півненка, Ольгу Вакало, Вікторію Шмуліну, Іллю Бея, Олександра Павлова, Костянтина Олексієнка, Костянтина Кулакова.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради  

 

Дата публікації: 
09.07.2020