Запорізькі громади отримують гуманітарну допомогу від європейських партнерів

Депутати Запорізької обласної ради продовжують свою гуманітарну місію.

Налагодження сталих стосунків з європейськими партнерами – один з пріоритетних напрямків діяльності представників депутатського корпусу Запорізької обласної ради.

-Ми знаходимося на постійному зв’язку з нашими громадами та європейськими партнерами. Головне завдання – зробити так, аби допомогу отримали ті, хто її потребує найбільше. Щоб допомога була максимально адресною. Тому ми працюємо над координацією, логістикою, щоб допомога надходила до наших громад, що потерпають від наслідків війни, – розповідає депутат обласної ради Олександр Передерій.

Цього разу за сприяння Олександра Передерія гуманітарну допомогу в межах міжнародної програми WFP отримали жителі села Біленьке. Продуктові набори призначені для найбільш вразливих категорій – пенсіонерів старше 70 років.

Біленківська територіальна громада – одна з низки громад, куди завдяки співпраці запорізьких депутатів та міжнародних партнерів було налагоджено доставку гуманітарної допомоги від початку війни.

Крім цього, дякуючи тісній співпраці депутата обласної ради Олександра Передерія з європейськими партнерами, у Запорізьку область надійшло три автомобілі «швидкої допомоги», які вже рятують життя військовим.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
27.02.2023