Запорізькі глядачі можуть знову відвідувати театр

Уже з 1 грудня відновлюється показ вистав на сцені українського музично-драматичного театру імені В.Г. Магара. Стартує він французькою комедією на одну дію - "Обережно - жінки".

Така можливість з'явилася у шанувальників таланту акторів обласного театру ім. В. Г. Магара Запорізької обласної ради після того, як усі працівники закладу зробили щеплення.

Проте, переглянути вистави зможуть лише вакциновані відвідувачі (хоча б одна доза) або глядачі з наступними документами: негативний ПЛР-тест; експрес-тест на визначення антигену строком дії 72 години; довідка про одужання від сімейного лікаря, яка дійсна протягом 90 діб від дня одужання.

Адміністрація закладу попереджає, що у разі відсутності документів, відвідувачам можуть відмовити у доступі до будівлі. Виняток - лише особи, що не досягли повноліття.

Температурний скринінг, масковий режим і дотримання соціальної дистанції все ж залишаються обов'язковими, тож квитки продаватимуть у кількості 50% від загальних місць для сидіння. Такі вимоги поширюватимуться, доки Запорізька область не вийде з "червоної" зони епіднебезпеки.

Як повідомила директор-художній керівник театру Ірина Редько, усі квитки, що були придбані до позапланової зупинки роботи театру, на сьогодні дійсні і відвідувачі можуть сміливо ними користуватися.

- Під час періоду, коли тетр був вимушений тимчасово призупинити діяльність, ми відточували майстерність - відшліфували та вдосконалили свої вміння, ліквідували недоліки та підготували для наших відвідувачів прем'єрні вистави. До Нового року на наших гостей чекає аж дві прем'єри: музична комедія на дві дії за мотивами п’єси Б. Томаса «Тітка Чарлея» - "Інкогніто з Бразилії", а оркестр порадує фанів новорічними музичними подарунками, - повідомила керівник театру.

Також Ірина Редько відзначила, що 27 березня 2022 року заплановано показ прем'єрної вистави "Горгони".

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
23.11.2021