Запорізька облрада визначилась із річним планом своєї роботи і з кадровими призначеннями

Депутати обласної ради, яких сьогодні в сесійній залі зібралось 76, зуміли подолати деяке непорозуміння в окремих питаннях і розпочали конструктивно працювати.

Одним з перших був прийнятий План роботи Запорізької обласної ради на 2021 рік. На переконання голови Запорізької облради Олени Жук, це дисциплінує і організує роботу депутатського корпусу.

Крім того, депутати розглянули і затвердили низку кадрових питань. Так, задовольнили бажання головного лікаря комунальної установи «Запорізький обласний спеціалізований будинок дитини «Сонечко» Запорізької обласної ради Олени Лебедєвої звільнитися з займаної посади та припинили укладений з нею контракт.

Депутати підтримали призначення Олександра Деревинського на посаду генерального директора комунального сільськогосподарського підприємства «Запоріжзеленгосп» Запорізької обласної ради та проголосували за укладання з ним контракту.

Комунальною установою «Запорізький обласний контактний центр» Запорізької обласної ради продовжить керувати Ольга Савенкова – депутати продовжили строк дії її контракту.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради      

 

Дата публікації: 
18.03.2021