Запорізька облрада відзначила трудові досягнення колективу «Орієнтиру» (ВІДЕО)

Комунальний заклад «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Орієнтир» Запорізької обласної ради виборола грант на закупівлю спеціального комп’ютерного обладнання для навчальних потреб дітей з вадами зору.

За словами директора закладу Ганни Тихомирової, «Орієнтир» був одним з-поміж 309 закладів України, які подали заявки на участь у грантовій програмі Посольства Болгарії в України і став одним із 6-ох її переможців. За рахунок першого траншу, який становить 9 тисяч євро, проведено тендер і закуплено 10 комплектів комп’ютерного обладнання – системні блоки, монітори, навушники. До речі, право на поставку обладнання виграла запорізька компанія-виробник. Наступний транш (також в розмірі 9 тисяч євро) буде скерований на закупівлю спеціалізованого програмного забезпечення, яке дозволить слабозорим і незрячим школярам опановувати шкільну навчальну програму.

- Молодці, що змогли підготувати і обґрунтувати потребу в такому спеціалізованому обладнанні і виграли міжнародний грант. Для комунального закладу, який отримує фінансування з обласного бюджету, - це суттєва перемога і підмога. Таким чином «Орієнтир» доводить, що здатен самостійно вирішувати виникаючі проблеми, а не розраховує тільки на бюджетну підтримку і рухається вперед, - зазначив перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков і подякував за ініціативу адміністрації і педагогам школи-інтернату.

Запустити в експлуатацію нове обладнання для навчання дітей з вадами зору в «Орієнтирі» планують вже з 1 вересня цього року. 

Під час робочого візиту до «Орієнтиру» Єгор Семенков передав вітання всім його співробітникам і напередодні Дня весни і праці вручив Почесну грамоту Запорізької обласної ради Світлані Пономаренко. Така ініціатива – пільна ідея депутатського корпусу Запорізької облради і Запорізького обласного профспілкового комітету. Світлана Василівна працює в «Орієнтирі» вчителем історії і права, а з 2013 року ще й очолює профспілковий рух закладу.

- Саме цього року не тільки в Україні, а й в усьому світі зрозуміли величезне значення людини праці. Люди розуміють, що таке зупинена економіка, що таке паралізована робота підприємств, компаній, шкіл, інших соціально важливих закладів. І сьогодні саме люди праці є безцінним потенціалом для всіх держав і України, в тому числі. Тому ми - Запорізька обласна рада і обласна спілка профспілок Запорізької області – дякуємо за працю лікарям, вчителям, металургам, енергетикам, аграріям – всім, хто своєю працею рухає країну вперед, - зазначив перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков.

Вручення Почесної грамоти і спілкування із представниками колективу «Орієнтиру» проходило з дотриманням всіх санітарних вимог в умовах карантину.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
29.04.2020