Запорізька облрада шукає ефективні інструменти для локальних кліматичних дій в рамках «Еко Форуму – 2021»

Запорізька влада, промисловці, науковці і громадські діячі консолідують зусилля для забезпечення сприятливого навколишнього природного середовища, в тому числі в умовах змін клімату.

Вже вп’яте в Запоріжжі запрацював Міжнародний екологічний форум «Еко Форум – 2021».  Його учасники – представники державної влади і органів місцевого самоврядування, промисловці, науковці, громадські діячі – працюватимуть над вивченням здобутків Європейського зеленого курсу, залученням інвестицій в екологічні проекти та зміцнення на міжнародному рівні іміджу Запоріжжя, обговорюватимуть впровадження сучасних чистих технологій в промисловому комплексі. В тому числі, впродовж трьох днів роботи Форуму обговорюватимуть міжнародний досвід кліматичного лідерства міст, ефективні інструменти для локальних кліматичних дій, механізми управління промисловими та побутовими відходами.

Вітаючи колег та іноземних партнерів, голова Запорізької обласної ради Олена Жук зазначила, що в питання екології сьогодні важливо не декларування намірів, а реальні справи, бажання до співробітництва.

- Активізувати кліматичну політику в містах, районах і селах Запорізької області – в наших силах. Це питання є пріоритетним для Запорізької обласної ради. Бо нам жити на цій території, тут житимуть наші діти. Тому вже сьогодні необхідно вживати дієвих заходів. «Еко Форум – 2021», обмін думками, проєктами і скіллами є тією енергією, яка додасть прискорення процесам переходу до нових екологічних стандартів життя в Запорізькій області, - наголосила Олена Жук.

Голова Запорізької облради відзначила серед учасників Форуму велику кількість депутатів Запорізької обласної ради від різних фракцій. Зокрема, цікавість до вирішення проблем екології виявили Наталія Кругляк, Елліна Позднякова-Кірбят`єва, Олександр Білий, Ігор Чумаченко, Дмитро Чувашкін. 

Крім наочних спеціалізованих виставок, з 14 по 16 вересня в «Козак Палаці» проходитимуть «круглі столи», конференції та дискусійні панелі на екологічну тематику.

Відділ комунікацій Запорізької облради

 

Дата публікації: 
14.09.2021