Запорізька облрада оцінила сумлінне виконання службових обов’язків військовослужбовців військової частини 3026 НГУ

Сьогодні військова частина 3026 Національної гвардії України відзначає свою 29-ту річницю.

Основним завданням частини, створеної в 1957 році, є конвойна служба.

В різні роки бійці частини брали участь в бойових діях в Афганістані та в ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Також військовослужбовці частини виконують військово-бойові завдання із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України у зоні проведення антитерористичної операції.

Запорізька обласна рада цінує військову доблесть ветеранів і нинішнього особового складу військової частини 3026. Про це заявила перший заступник голови Запорізької облради Людмила Любім.

-Ви бережете традиції наших пращурів – запорізьких козаків. Ваша рішучість і відданість рідній землі заслуговують на глибоку повагу, а дисципліна і відповідальна служба у сфері охорони громадського порядку та безпеки є прикладом для багатьох підрозділів, - зазначила Людмила Любім і побажала всім чоловікам і жінкам, які служать у військовій частині 3026, бути здоровими і завжди повертатись в домівки, де їх люблять і чекають.

Ініціативність і сумлінне виконання службових обов’язків кращих військовослужбовців військової частини 3026 Національної гвардії України відзначено нагородами Запорізької обласної ради. Їх урочисто вручила перший заступник голови Запорізької облради Людмила Любім.

Привітали особовий склад також колеги і друзі підрозділу НГУ.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
01.07.2021