Запорізька облрада наполягає на чіткому контролі за станом мереж і приладами обліку води на територіях

 Спільними зусиллями обласна влада, депутати Запорізької обласної ради та активісти громади намагаються впорядкувати ситуацію із водопостачанням населених пунктів Новоолександрівської та Наталівської сільських рад Запорізького району Запорізької області.

Нагадаємо, через заборгованість у майже 7 млн грн, яку накопичило підприємство «Конка», що постачає воду на ці території, десятки дворів залишились без води.

- На жаль, КП «Конка» створювалось на швидку руку. Попередньо не було проведено ані ревізію мереж, ані обладнання їх приладами обліку води. А заручниками ситуації стали люди, більшість з яких відповідально ставиться до розрахунків, - зазначив депутат Запорізької обласної ради Роман Кузьменко, який опікується цією територією.

Сьогодні активісти громади працюють над інвентаризацією стану мереж і встановленням приладів обліку.

Як зазначив депутат Запорізької облради Роман Кузьменко,  відсутність обліку і контролю за спожитою водою – проблема не тільки Новоолександрівки та Наталівки. Є питання із розрахунками за воду і в інших районах Запорізької області.

- Інвентаризація і облік – перш за все. Тож, за допомоги влади на місцях треба приводити в порядок мережі, ставити лічильники і тоді таких «гарячих» точок із холодною водою буде менше, - зазначив Роман Кузьменко.

В нараді із вирішення питання водопостачання населених пунктів Запорізького району також взяли участь генеральний директор КП «Облводоканал» Запорізької обласної ради Сергій Басанський та заступник начальника управління з питань соціально-економічного розвитку та бюджету виконавчого апарату Запорізької обласної ради Іван Адєлєв.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
15.09.2020