Запорізька облрада і новий керівник Преславського психоневрологічного інтернату координують зусилля для вирішення нагальних проблем

Сьогодні колективу КУ «Преславський психоневрологічний інтернат» представили нового керівника. Комунальну установу очолив ексзаступник директора інтернату Євген Валерійович Рупчев.

Рішення про призначення Євгена Рупчева на посаду директора комунальної установи «Преславський психоневрологічний інтернат» ЗОР було ухвалене депутатами на засіданні четвертої чергової сесії обласної ради, що відбулось 7 жовтня.

Сьогодні нового керівника офіційно представили колективу установи. У представленні взяли участь заступник голови обласної ради Геннадій Фукс, народний депутат Павло Мельник, депутати обласної ради Олег Каліман, Олег Ніколенко, Алевтина Лепетченко, Світлана Македонська. 

Як зазначив заступник голови облради Геннадій Фукс, Євген Рупчев має великий досвід організаторської діяльності та роботи з людьми.

- Цей досвід  має стати Вам у пригоді у керівництві закладом, який має надважливу функцію. Адже  підопічні інтернату потребують особливої уваги та ставлення, а інтернат для багатьох з них – єдина домівка та можливість будувати життя в гідних умовах. Ця установа завжди буде в особливій зоні уваги обласної влади, і ми маємо координувати зусилля усіх дотичних сторін, аби інтернат працював на належному рівні, – зазначив Геннадій Фукс.  

Євген Рупчев у 2008 році закінчив Таврійський державний агротехнологічний університет за  спеціальністю «Економіка підприємства». Свою трудову діяльність розпочав у 2005 році на посаді спеціаліста з призначення пенсій Управління пенсійного фонду України в Приморському районі. З 2007 по 2018 рік працював на посаді заступника директора комунальної установи «Преславський психоневрологічний інтернат» Запорізької обласної ради. З 2019 по 2020 рік обіймав посаду заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Приморської міської ради.

«Преславський психоневрологічний інтернат» є закладом для соціального захисту. В ньому перебувають діти та дорослі,  які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, соціально-побутового обслуговування, надання медичної допомоги, соціальних послуг та комплексу реабілітаційних заходів.

Депутати ознайомилися з роботою та умовами перебування підопічних інтернату. Разом з новим керівником вони окреслили коло питань, які потребують координації зусиль керівництва установи та представників влади.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
12.10.2021