Запорізька обласна рада концентрує зусилля на створенні нових робочих місць в районах області

Перший заступник голови Запорізької обласної ради здійснив робочу поїздку районами області. Зокрема, відвідав Токмацький та Оріхівський райони. Одне з основних питань, яке розглядалося під час перебування в Токмаку, - забезпечення токмачан медичними послугами в умовах державної реформи системи охорони здоров’я. Так, КНП «Токмацька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» має 12 пакетів послуг, що фінансуються Національною службою здоров`я України. Проте нестача коштів на виплату заробітної плати медикам цього року перевищує 2,4 млн грн.. Як зазначив директор КНП Віталій Пасєвін, його позиція – максимально зберегти медичний персонал, не скорочувати фахівців. Адже Токмацька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування – одна з небагатьох на цій території, що має досвідчених і ефективних вузьких спеціалістів. Гордість лікарні – комп’ютерний томограф Toshiba останнього покоління. Тільки в червні обстеження на апараті пройшли 150 пацієнтів.

Крім ознайомлення з роботою лікарні, Єгор Семенков обговорив з керівниками міста і району проблеми з працевлаштування жителів Токмацького району. Місцевою владою проводиться системна робота з пошуку інвесторів для території, яка багата як природнім потенціалом, так і розвинутою інфраструктурою та великою кількістю вільних площ для ведення бізнесу. Але, на жаль, близькість до зони ООС – не на користь цієї території.

В присутності колективу апарату Токмацької міської ради Єгор Семенков вручив Токмацьму міському голові Ігорю Котелевському, якому 29 липня виповнилося 55 років, Орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» II ступеня.

- За підтримки обласної ради, в Токмаці вдалось реалізувати масштабний проєкт з благоустрою вулиць міста. Тепер необхідно зробити прорив в створенні нових підприємств і робочих місць для токмачан, - зазначив перший заступник голови Запорізької обласної ради.

В рамках робочого візиту перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков також відвідав Оріхівський район. Зокрема, ознайомився із ситуацією на Оріхівському заводі сільськогосподарських машин «Агротех». Підприємство, яке виробляє культиватори, напівпричепи, борони, зернометателі, забезпечує роботою близько 300 оріхівців. Свою продукцію «Агротех» постачає як українським аграріям, так і на європейські ринки. 

Разом з головою Оріхівської районної ради Каріною Дудніченко та депутатом Запорізької обласної ради Геннадієм Маричем перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков обговорив перспективи розвитку району.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
30.07.2020