Запорізька обласна інфекційна лікарня готова приймати пацієнтів у відновленому відділенні

Сьогодні після капітального ремонту відкрито перший поверх КНП «Запорізька обласна інфекційна лікарня». Рівно 10 місяців тому, 3 лютого, тут сталася пожежа, яка забрала життя лікаря і трьох пацієнтів лікарні.

Після дозволу слідчих служб, які проводять розслідування причин трагедії, будівельно-ремонтні роботи взяв на себе комбінат «Запоріжсталь». У відділенні повністю замінені електромережі, віконні і дверні блоки, відремонтовані санітарно-побутові кімнати, виконано оздоблювальні роботи. Одна з палат враховує особливості лікування і догляду за маломобільними пацієнтами. До речі, вхід до будівлі обладнано зручним пандусом.

На прохання обласної влади, замовники робіт і підрядники особливу увагу приділили питанням безпеки: обладнали припливно-витяжну вентиляцію, встановили пожежну сигналізацію та сигналізацію оповіщення про витік кисню. Тепер у кожній палаті є датчик контролю витоку кисню. Нова киснева траса від кисневої станції, побудованої та переданої лікарні у квітні поточного року, рятуватиме десятки життів.

Під час відкриття оновленого відділення голова Запорізької обласної ради Олена Жук висловила комбінату «Запоріжсталь» вдячність від усієї громади за оперативну реакцію на подію і реальну допомогу у відновленні палат і додаткових приміщень, які в період пандемії коронавірусної хвороби мають підвищений попит.

-Завжди викликає повагу позиція людей і трудових колективів, які беруть на себе відповідальність і працюють на користь громаді, - сказала Олена Жук. Особливі слова вдячності вона висловила персоналу обласної інфекційної лікарні, на плечі якого ліг тягар боротьби за життя людей, інфікованих COVID – 19.

Крім готового до експлуатації відділення, генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Олександр Мироненко передав т.в.о. директора КНП «Запорізька обласна інфекційна лікарня» Ірині Кулєш два монітори пацієнта і 20 пульсоксиметрів, необхідних для лікування хворих.

Після реконструкції відділення зможе одночасно прийняти на лікування 23 пацієнтів. Відновлювальні роботи вартували близько 6 млн грн.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
02.12.2021