Запорізька обласна філармонія запрошує запоріжців на дистанційні концерти

Творчий колектив Запорізької обласної філармонії дбає про своїх глядачів та поціновувачів мистецтва навіть в умовах карантину

Наразі карантин в Україні подовжено до 11 травня, втім запропонований урядом план  виходу з карантину, передбачає, що театри, кінотеатри та концертні зали зможуть прийняти відвідувачів лише на третьому етапі: за умови поступового вивільнення закладів охорони здоров’я від хворих  (лікарні будуть зайняті лише на 10% пацієнтами з COVID-19).  

За період з 12 березня і до сьогоднішнього дня обласна  філармонія вимушено скасувала  57 культурно-мистецьких заходів, в тому числі, 20 гастрольних, - розказали у філармонії. 45 заходів перенесені на інші дати, зокрема, проведення ХХ Міжнародного конкурсу-фестивалю «Акорди Хортиці» перенесено на 22-25 вересня 2020 року. На жаль неможливе й  проведення 1-го Міжнародного конкурсу вокалістів ім.Дж.Мерігі «Овації семи континентів», фінал якого був запланований на 1 травня в концертному залі ім.Глінки Запорізької обласної філармонії.

Втім, щоб  пережити  нинішній форс-мажор філармонія шукає нові шляхи спілкування з глядачем.  КЗ «Запорізька обласна філармонія» Запорізької обласної ради запрошує  поціновувачів творчості артистів до перегляду відеозаписів концертів, підписавшись на  канал в YouTube , а незабаром концертні програми будуть запропоновані слухачам у системі online-переглядів. Наразі тривають репетиції, відпрацьовуються технічні аспекти дистанційних концертів, які будуть платними.

Планується проведення таких  онлайн-концертів:

-ландшафтне театралізоване дійство «Запорожець за Дунаєм»

-концерти академічного симфонічного оркестру: Г.Холст «Планети», «Симфонія єднання», Р.Глієр Симфонія №2, Л.Бетховен Концерт №4 «Мелодія весни».

Наразі для шанувальників Запорізької обласної філармонії на офіційній сторінці в Facebook  започатковано челендж #мистецтво живе, в рамках якого артисти філармонії активно готуються до нових концертних програм і виконують концертні номери, даруючи гарний настрій, натхнення й силу мистецтва під час карантину.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дата публікації: 
28.04.2020