Запорізька обласна філармонія відкриває 84 концертний та 67 симфонічний сезони

Концертний сезон 2023-2024 – знаковий для мистецького закладу, адже у січні  обласна філармонія святкуватиме 85-річний ювілей,  тоді як академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці  відзначить 30- річчя творчої діяльності.

Отже, 15 вересня обласна філармонія відкриває новий 84-й концертний сезон та підготувала яскравий GRAND-CONCERT. Своїм талантом слухачів підкорюватимуть академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці», джаз - бенд «Music men», Диксиленд артистів академічного симфонічного оркестру та улюблені солісти філармонії. У програмі прозвучать шедеври української та світової класики, хіти естради, топові пісні європейських виконавців та відомі джазові композиції.

22 вересня 67-й симфонічний сезон відкриває академічний симфонічний оркестр. У програмі прозвучать твори геніальних композиторів: увертюра до опери «Весілля Фігаро» Вольфганга Амадея Моцарта та Симфонія №9 «З Нового Світу» Антоніна Дворжака. За диригентським пультом – відомий український музикант, лауреат міжнародних конкурсів, диригент  Національного камерного ансамблю «Київські солісти» (м. Київ) Ігор Пучков.

У Запорізької обласної філармонії  славна історія та прекрасні музичні традиції, які творчий колектив закладу продовжує зміцнювати й розвивати. Не зважаючи на військовий стан та непрості умови сьогодення філармонійна афіша залишається насиченою, а репертуарна палітра  різноманітною. Професійну майстерність артисти філармонії підтверджують на чисельних конкурсах та фестивалях.  Так, цього року колектив філармонії брав участь у Всеукраїнському фестивалі «Код нації» до Дня Незалежності України. Академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» визнаний переможцем у 2 номінаціях та отримав дві перші премії, академічний симфонічний оркестр став володарем другої премії.

-Українська культура – багатогранна, многовікова, вона здатна синтезувати країну з європейськими народами і водночас збагачувати світове мистецтво. Навіть у таких складних умовах сьогодення мистецькі формування закладу збережено, творчий колектив філармонії натхненно працює, адже у боротьбі із агресором культурна оборона фронту має вагоме значення. Важливо, аби культура не замовкала та далі функціонувала, щоб тили не були порожніми» - зазначає керівник обласної філармонії, заслужений працівник культури України Ірина Конарева.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
14.09.2023