Запорізька обласна філармонія відкрила 84-й концертний сезон

З відкриттям нового сезону творчий колектив філармонії привітали заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Куценко та депутатка Ірина Півень.

-Під час війни музика не лише об’єднує, а й надає нового сенсу життю. Адже ми всі дуже втомилися і психологічно, і емоційно. І саме музика допомагає не зламатись. Виконавці Запорізької філармонії завжди вражали своєю майстерністю та професіоналізмом і сьогоднішній концерт не став виключенням. Артисти подарували справжнє натхнення та позитивну енергетику, якої так бракує нам всім у цей непростий час, - наголосив Владислав Куценко.

В рамках феєричного GRAND-CONCERT підготовленого спеціально до відкриття нового концертного сезону, своїм талантом слухачів радували провідні колективи та солісти філармонії. До концертної програми увійшли шедеври української та світової класики, естрадні хіти, відомі пісні європейських виконавців та класичні джазові композиції.

Для творчого колективу Запорізької обласної філармонії концертний сезон 2023-2024 є особливо відповідальним, адже у січні комунальний заклад святкуватиме 85-річний ювілей. Сезон є знаковим ще й тому, що у грудні 2023 року культурна візитівка Запорізького краю - академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» відзначить 30-річчя творчої діяльності.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
20.09.2023