Запорізька обласна філармонія подарувала запоріжцям неймовірне шоу «Велична і свята, моя ти Україно»

Вперше в своїй історії комунальний заклад «Запорізька обласна філармонія» Запорізької обласної ради провів концерт просто неба. Концертна програма «Велична і свята, моя ти Україно» стала подарунком запоріжцям до 30-ї річниці Незалежності України.

Впродовж 1,5 години академічний симфонічний оркестр під керівництвом  головного диригента, народного артиста України Вячеслава Реді, академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці», артисти Запорізької обласної філармонії виконували вокально-хореографічні композиції, українські народні пісні, популярні класичні твори вітчизняних та запорізьких композиторів, джазові і рокові композиції, попурі естрадних українських пісень. І все це -  в супроводі лазерного шоу з відповідною тематичною анімацією на фасаді концертного залу ім. М.І.Глінки.

Світлові інсталяції створювали проєкції національної  символіки України, калейдоскопічних квіткових орнаментів, українських  традиційних орнаментів, природні сцени та вітання-слогани в національній колористиці. 

Слухачі і глядачі, серед яких були голова Запорізької обласної ради Олена Жук і її перший заступник Людмила Любім, високо оцінили новаторський підхід Запорізької філармонії. На переконання Олени Жук, це – найкрасивіше свято з усіх, які проходили до цього часу.

- Ми вдячні комунальному закладу – Запорізькій обласній філармонії  Запорізької обласної ради – за можливість зустрітись разом просто неба і насолодитись українською піснею. А грандіозне лазерне шоу – це свідчення того, що наша Запорізька область гармонійно поєднує наше козацьке минуле і сучасні цифрові технології, - зазначила голова Запорізької обласної ради.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради   

 

 

Дата публікації: 
24.08.2021