Запорізька обласна філармонія підготувала сучасну новорічну казку для сучасних дітей

22 грудня у Запорізькій обласній філармонії стартував цикл новорічних дитячих програм «ТиГра ШОУ!».

Завітавши до концертного залу імені М.І. Глінки, запоріжці та гості міста змогли насолодитися яскравою авторською програмою та поринути в  магічну країну чудес.

Глядачі із задоволенням спостерігали за подіями, які відбувалися на сцені  «ТиГРА ШОУ» у стилі кращих телевізійних проєктів. Головні герої – символ нового року Хедлайнер Тигр та зірковий eМ.Ci.Капелюшник у виконанні Сергія Пивоварова і Юлія Гаврилова – влаштували свято на честь Нового Року, яке намагалася зірвати шкідлива Круела – Анастасія Литвин. Улюблені персонажі закружляли всіх в хороводі нестримних розваг. Учасниками шоу стали закохані Руслан і Людмила з «Викраденої принцеси», образи яких втілили  Денис Аврамець та Дарина Шупранова, Хрещена Фея зі «Шреку» від незрівнянної Юлії Якси, запальні патімейкери Поліна Гонтарь і Тарас Максименко з «Підводної братви» та драйвовий Пінгвін із «Мадагаскару» – Віктор Храмов. Артисти балету академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці», балетмейстер-постановник Олег Кравець, радували всіх танцями та інтерактивними іграми.

Дід Мороз та Снігуронька завітали до зали у виконанні добрих і милих Євгена Ковалевського й Олени Гурко, які врятували свято та найкращими побажаннями привітали своїх маленьких друзів із наступаючим Новим Роком.

Актори і технічний персонал комунального закладу «Запорізька обласна філармонія» Запорізької обласної ради під керівництвом генерального директора, заслуженого працівника культури України Ірини Конаревої плідно працював, аби привітати улюблених глядачів доброю веселою прем'єрою. 

Перші гості новорічної програми висловили захоплення цікавою пізнавальною програмою й зазначили, що похід до Запорізької обласної філармонії – це найкращий спосіб родинного дозвілля.

Творчий колектив комунального закладу «Запорізька обласна філармонія» запрошує всіх 25, 26, 27 грудня 2021 року та 2, 3, 4 січня 2022 року долучитися до феєричної програми та подарувати дітям свято.

В філармонії зазначають, що захід проходить із дотриманням карантинних вимог згідно чинного законодавства.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
23.12.2021