Запорізька обласна бібліотека запрошує на зустріч з відомим автором

Відомий український письменник Євген Положій презентує запоріжцям свій твір «Фінальний епізод війни, що триває 400 років».

Це родинна сага про битву за свободу, яка розкриває події  кількох місяців повномасштабного вторгнення, що сталися з головним героєм. Та одночасно це подорож вглиб історії України, що б’ється за своє існування 400 років.

В центрі сюжетної лінії -  55-річний  пастор з Маріуполя, багатодітний батько, волонтер та військовий капелан. Під час зустрічі у книгозбірні Євген Положій розповість про книгу, про речі, що надихали автора. У заході також візьме участь військовий капелан Геннадій Мохненко, який став  прототипом головного героя.

В програмі зустрічі  діалог з читачами та автограф-сесія. Охочі зможуть також придбати нову книгу Євгена Положія.

Презентація книги та зустріч з автором  відбудеться 21 листопада о 18-00 у Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці.

Довідково: Євген Положій — український письменник, журналіст, редактор. Він є автором таких творів як «Іловайськ», «Потяг», «П’ять секунд, п’ять днів», «Дядечко на ім'я Бог», «Юрій Юрійович, улюбленець жінок», «Мері та її аеропорт» та інших.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
20.11.2023