Запорізька молодь вносить свої пропозиції для підвищення конкурентоспроможності регіону

Зазирнули у майбутнє і презентували свою візію розвитку Запорізької області. Напередодні Дня молоді, який в Україні відзначається 28 червня, в Запорізькій обласній раді пройшла зустріч представників молодіжних організацій навчальних закладів та підприємств регіону.  Причому, в новому форматі, що його запропонував перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков – на відкритому майданчику перед будівлею облради.

Під час зустрічі Єгор Семенков і молоді запоріжці обговорили зміни способу життя і мислення, можливості технічної і ресурсної революцій, перспективи впровадження штучного інтелекту і різні сфери нашого життя і, головне, імплементації всіх сучасних розробок на території Запоріжжя і Запорізької області.

- Відомими футурологами доведено: впродовж 10 років в світі з’явиться 1 млрд нових споживачів. Питання: як Україна і Запорізька область зокрема може скористатися цим сценарієм на свою користь? Адже це – безмежні можливості для розвитку виробництва і сервісів. І саме молодь повинна брати участь в цих процесах, адже це – робочі місця, перспективи і шанси для цікавого і гідного життя, - зазначив Єгор Семенков.

При цьому перший заступник голови Запорізької обласної ради наголосив на необхідності чути і розуміти молодь.

- Нова політична культура передбачає, що саме ідеї, напрацювання і побажання молоді лягають в основу бюджетних програм та інших дій влади.  Щоб міста і область більш впевнено розвивались, ми повинні знати настрої кожного села, кожної вулиці. Тому для нас важлива думка нової генерації, - акцентував перший заступник голови Запорізької обласної ради.

В ході діалогу запорізька молодь висловила побажання більш активно поширювати по територіях спортивні майданчики, орієнтовані на молодь, допомагати у вивченні історичної спадщини, дослідженнях археологічних знахідок, розвивати промисловість і аеро-космічні технології із створенням нових робочих місць, викорінювати корупцію.

Зустріч у форматі open space прийшлася до душі молоді, тому хлопці і дівчата запропонували зробити такі зустрічі традиційними.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
26.06.2020