Запоріжжя та деякі райони області потраплять до «помаранчевого» рівня епіднебезпеки

З 26 жовтня у Запоріжжі діятиме «помаранчевий» рівень епідеміологічної небезпеки. Відповідне рішення прийняла Державна комісія з питань ТЕБ та НС на своєму засіданні 23 жовтня.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов за підсумками засідання комісії повідомив, що до «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки віднесено  437 адміністративних одиниць. А це на 37 більше, ніж минулого тижня. Крім Запоріжжя, він діятиме ще в 11 обласних центрах: Вінниці, Луцьку, Житомирі, Львові, Дніпрі, Краматорську, Ужгороді, Одесі, Херсоні, Черкасах і Києві.

Також він зазначив, що жоден обласний центр не потрапив до «зеленого» рівня, а Рівне та Миколаїв потрапили в «червону» зону разом із Чернівцями, Хмельницьким, Черніговом, Харковом, Сєвєродонецьком, Полтавою, Сумами, Івано-Франківськом та Тернополем, які вже знаходилися у цій зоні.

Нагадаємо, що наразі  ще діє «помаранчевий» рівень епідеміологічної небезпеки (з 00:00 19.10.2020 ) в таких населених пунктах Запорізької області: в містах Мелітополь і Токмак, Новомиколаївському, Оріхівському і Пологівському районах та «жовтий» рівень епідемічної небезпеки – в містах Запоріжжя, Бердянськ та Енергодар, Веселівському, Вільнянському, Гуляйпільському, Запорізькому, Мелітопольському, Михайлівському, Приазовському, Токмацькому районах. Введений «жовтий» рівень» епіднебезпеки в Бердянському та Василівському районах.

Нагадуємо, що єдиним заходом профілактики  захворювання на COVID- 19 є використання засобів індивідуального захисту, дотримання соціальної дистанції та гігієни рук. Ваше здоров’я залежить від вас – дотримуйтесь елементарних правил та залишайтеся здоровими.

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
23.10.2020