Запоріжжя приймає близько 400 дзюдоїстів на Чемпіонаті України

Напередодні у Палаці спорту «Юність» стартував Чемпіонат України з дзюдо – 2021. Спортсменів з 22-х областей України та міста Київ від Запорізької обласної ради вітала перший заступник голови Запорізької облради Людмила Любім.

Як наголосила Людмила Любім, організатори Чемпіонату зробили все можливе, аби під час його проведення було дотримано всіх заходів безпеки як для спортсменів, так і для глядачів:

- Проведення змагань такого високого рівня на території Запорізької області є знаковою подією для регіону і країни. Це дозволяє дзюдоїстам і дзюдоїсткам підтримувати дух змагань і мотивувати інших займатись спортом навіть у складні часи пандемії вірусної хвороби.

Учасники цьогорічних змагань – це спортсмени 2006 року народження і доросліше. Близько 400 учасників змагатимуться у 7 чоловічих та 7 жіночих вагових категоріях. Запорізька команда представлена 29 спортсменами області.

Чемпіонат України з дзюдо серед чоловіків та жінок проходить в Палаці спорту «Юність».

Загальне керівництво підготовки та проведення змагань  здійснюється відділом єдиноборств, складно-координаційних та стрілецьких літніх олімпійських видів спорту департаменту олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту України і Федерацією дзюдо України, та безпосередньо  федерацією дзюдо Запорізької області.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
13.10.2021