Запоріжцям пропонують приєднатися до конкурсу соціальних бізнес-проєктів

В обласній раді  презентували ініціативу «Розірви коло. Women career hub». Це  проєкт допомагатиме реалізуватися жінкам, які зіткнулися з домашнім насильством та готові змінити своє життя.

Для того аби підвищити самооцінку, отримати економічну незалежність жінкам допомагатимуть отримати професію, знайти роботу, а соціальні бізнес-проєкти ще й створюватимуть для таких жінок робочі місця.

За словами організаторів, передбачається, що в області реалізують декілька напрямів: індивідуальна підтримка кар’єрними консультантами  онлайн і офлайн, створення вебпорталу кар’єрної підтримки, підтримка фахівців соціальної сфери у кар’єрному консультуванні, заснування соціальних підприємств.  

Приміром, у Запоріжжі можна отримати консультацію кар’єрної радниці, або обрати курси підвищення кваліфікації за напрямами адміністратор закладу, асистент директора, торговий представник тощо, - поділилася  Ірина Полієктова, кар’єрна радниця МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» в Запорізькій області. І що важливо – курси пропонують вибір професій, затребуваних на ринку праці.

Вже цього тижня стартує конкурс соціальних підприємств. Організатори не обмежують учасників в ідеях, головне – нові робочі місця й можливість для реалізації жінок. Такі підприємства за підтримки «Women career hub»  вже реалізували у Львові та Миколаєві.

-До участі запрошуються громадські організації за типовою моделлю асоційованих ОП – громадська організація або ж громадська організація, яка має відповідні прописані норми в своєму статуті. Бюджет від 5 до 25 тисяч доларів, тому, будь ласка, дедлайн – до 30 червня 2021 року”, – зазначила  координаторка проєкту «Women career hub» Анастасія Ляднева.

У заході взяли участь представники служб соціальної допомоги області, представники громадських організацій. Приєднався до презентації ініціативи також і депутатський корпус, зокрема, ідею підтримала перший заступник голови облради Людмила Любім, до участі в обговоренні долучилася також депутат обласної ради Ірина Лєх.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
01.06.2021