Запоріжці звертаються до депутатів обласної ради для розв’язання проблем соціального та правового характеру

Сьогодні в обласному контактному центрі відбулася пряма «гаряча» лінія з депутатом Запорізької обласної ради, головою постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Дмитром Майстром.

Протягом години депутат відповів на декілька дзвінків від жителів Запоріжжя, Запорізького району, а ще на дзвінок з Моршина. До обласного депутата принагідно звернувся директор одного з моршинських санаторіїв з пропозицією щодо оздоровлення або проживання запоріжців, які виїздять з прифронтових територій. Дмитро Майстро зацікавився ініціативою, подякував за увагу до потреб жителів Запорізької області й запропонував направити офіційного листа на обласну раду з тим, аби вивчити можливості співпраці більш детально.

Крім того, до депутата зверталися за юридичною консультацією, з проханням про матеріальну допомогу, роз’ясненням щодо соціальних виплат, оформленням документів тощо.

В складних умовах, коли безпекові умови та часті повітряні тривоги у Запоріжжі не дозволяють належним чином організувати депутатський прийом, підтримувати зв’язок із виборцями допомагає пряма лінія обласного контактного центру.

Звертатись на обласну гарячу лінію можна за телефоном 0-800-503-508. Графік прямих ліній – на сайті Запорізького обласного контактного центру, або в месенджерах за посиланням:

https://botpoint.okc.zoda.gov.ua/viber

https://botpoint.okc.zoda.gov.ua/telegram

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
05.09.2023