Запоріжці попрощалися з Олегом Черевком

Сьогодні на майдані Героїв  пройшов траурний мітинг, під час якого друзі та близькі, бойові побратими та прості мешканці нашого міста прощалися зі старшим солдатом зенітного ракетно-артилерійського дивізіону полку «Азов» Олегом Черевком.

Підтримати близьких, висловити співчуття та провести в останню путь бійця  зібралися близько пів тисячі небайдужих громадян. Від імені виконавчого апарату обласної ради  слова жалоби та смутку за загиблим висловив  начальник відділу міжнародних відносин та інвестицій Управління з питань соціально-економічного розвитку та бюджету Володимир Головешко.

Олег Черевко присвятив своє життя військовій справі. У період з 2015-й по 2018-й рік він воював на передовій: у 2015-му був у Широкиному, у 2017 – в Авдіївці… а з 2018-го прийшов до лав полку «Азов». Проте загинув хлопець на 29-му році життя не під час виконання бойових завдань, а вдома, у Запоріжжі, від рук незнайомця, якому зробив зауваження та заступився за дівчину.

Уже посмертно бійця нагороджено відзнакою командувача Національної гвардії України «За доблесну службу».

Увесь депутатський корпус та керівний склад Запорізької обласної ради висловлює співчуття близьким, рідним і друзям загиблого. Це велика втрата для нашої області, міста й України.

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
29.07.2020