Запоріжці мають можливість побрейнштормити в рамках турніру «Що? Де? Коли?»

Протягом серпня Запорізький обласний центр молоді щотижня проводив відкриті батли для найкмітливіших жителів міста з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». У вересні турніри отримали своє логічне продовження у півфінальних іграх. За вихід до них змагалося чимало команд, але пощастило лише 15 з них.

На майданчику Запорізького публічного простору над непростими питаннями ведучого вони боролися у І півфіналі. Паралельно у заході взяли участь декілька команд, які грали поза заліком. До речі, побрейнштормити всіх бажаючих організатори запрошують на другу гру півфіналу. Саме вона виявить десятьох найсильніших, хто буде боротися за перемогу у великому фіналі, та найвідданіших фанатів «Що? Де? Коли?».

Гравці відзначають, що ця гра надзвичайно зміцнює командний дух та зближує людей краще, аніж будь-яка інша. Бо дозволяє кожному проявити свої знання, виявити сильні сторони та подискутувати на питання у різних сферах культури, яких часто стосуються задачі ведучого.

Саме тому вже котрі вихідні поспіль комунальна установа «Запорізький обласний центр молоді» запрошує жителів та гостей міста долучитися до інтелектуальних баталій та потренувати свої знання. Зустріч заплановано на 19 вересня, 16:00.

Проект реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Бути в темі нових заходів в рамках Zaporizhzhia Public Space можна підписавшись на сторінки установи у соціальних мережах: фейсбук, інстаграм та телеграм:

- https://www.facebook.com/zapocm/

- https://www.instagram.com/zapocm/

- https://t.me/zapocm/

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

 

Дата публікації: 
15.09.2020