Захисні щитки та засоби дезінфекції від Запорізької обласної ради отримали медики Біленьківської сільської громади

Під час робочої поїздки до Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко вручив медикам ОТГ захисні щитки та засоби особистої гігієни.

Відтепер комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Біленьківської сільської ради повністю укомплектоване та забезпечене згідно потреб захисними засобами та щитками. Дезінфікуючі засоби, побутову хімію та засоби особистої гігієни надала компанія Unilever (Україна). Щитки, що виготовила за допомогою 3D-друку та надала громадська організація «Асоціація НООСФЕРА», - багаторазові. Їх практичність полягає в тому, що при правильній обробці та дезінфекції, вони можуть використовуватись більше 5 років. Вони дуже зручні при практичній діяльності медичного працівника, адже механічно захищають обличчя лікарів від уражень інфекційними захворюваннями.

- Допомога медичним закладам і їх працівникам у розвитку сфери охорони здоров’я завжди була у пріоритеті. Сьогоднішня зустріч – це лише один з невеликих кроків у намаганні захистити наших медиків від ризиків, з якими вони щодня стикаються на роботі. Адже будь-яке інфекційне захворювання апріорі є загрозою здоров’ю людини. Ці маски мають декілька позитивних характеристик: вони створені за допомогою новітніх технологій із використанням екологічно чистих матеріалів та можуть використовуватися в медичній практиці протягом декількох років, оскільки є багаторазовими, - зазначив Володимир Подорожко.

Також Володимир Подорожко відвідав дошкільний навчальний заклад «Веселка», Біленьківську загальноосвітню школу та КУ «Інклюзивно-ресурсний центр». Він вислухав побажання громадян та пообіцяв посприяти реалізації задумів та проєктів мешканців ОТГ с. Біленьке.

Відділ комунікацій запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
26.05.2020