За рахунок прозорих закупівель Запорізька облрада зекономила більше 100 млн грн бюджетних коштів

Здійснення закупівель товарів і послуг комунальними закладами і установами Запорізької обласної ради через платформу ProZorro дало суттєву економію коштів обласного бюджету. Так, з моменту запровадження електронної системи закупівель товарів, робіт і послуг в квітні 2016 року, тільки по допорогових закупівлях зекономлено 104,4 млн. грн. коштів обласного бюджету. Це - майже 14% від загальної суми допорогових закупівель. 

- 4 роки тому Запорізька обласна рада однією з перших в Україні - прийняла рішення «Про застосування електронної системи закупівель товарів, робіт і послуг (ProZorro)» при здійсненні допорогових закупівель. Цим рішенням рада зобов’язала комунальні підприємства, установи та заклади використовувати електронну систему при закупівлях товарів, робіт та послуг за кошти обласного бюджету від 30 тисяч гривень, тобто знизила ціновий поріг. ProZorro поставило все на свої місця і змусило керівників комунальних закладів і установ бути відповідальними і заощадливими, - зазначив перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков.

Нагадаємо, моніторинг застосування електронної системи закупівель товарів, робіт і послуг ProZorro комунальними закладами Запорізької облради регулярно здійснює управління з питань соціально-економічного розвитку та бюджету виконавчого апарату Запорізької обласної ради.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради  

 

Дата публікації: 
09.04.2020