З нагоди свята театрали приготували для глядачів сюрприз

27 березня в усьому світі відзначають День театру. Для акторів це чергова нагода продемонструвати свої таланти.

Тож саме у святковий день КЗ «Запорізький академічний обласний театр ляльок» ЗОР пропонує дітлахам дві вистави – «Кіт без чобіт» (великий глядацький зал, початок вистави об 11:00) та «Як лисичка пташкою була» (ПК «Заводський», початок вистави об 11:00).

Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. В. Г. Магара підготував для відвідувачів 27 березня драму-виставу про особисте на одну дію «Таїна буття» (мала сцена, початок о 15:00) та комедію за мотивами п’єси Д. Наварро, П. Одекера «Чай з м’ятою або з лимоном» (перед початком вистави грає оркестр театру, початок вистави о 18:00).

А ось Театр юного глядача приготував справжній подарунок – іронічну комедію «Дайте завісу!.. Негайно!» (початок о 18:30).

- Це неперевершена вистава про театр. Зазвичай глядач не може зазирнути за куліси і взяти участь у підготовці самої прем’єри. Тож цього разу в День театру ми надали відвідувачам таку можливість. Те, що раніше залишалося за лаштунками, тепер буде доступним кожному, - коментує керівник літературно-драматургічною частиною театру Надія Петренко.

Також у цей день планується постановка музичної казки на дві дії «Білосніжка, гноми і принц» (початок об 11:00). Варто зазначити, що вже сьогодні проходять репетиції вистави "Bella figura", прем‘єра якої відбудеться найближчим часом.

Усі заходи відбудуться з дотриманням карантинних вимог.

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
26.03.2021