З нагоди Дня Конституції запоріжці поклали квіти до погруддя Шевченка

Урочистий мітинг відбувся сьогодні, 26 червня, на площі біля пам’ятника  Кобзарю в Шевченківському районі. В заході взяв участь голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак.

Учасники заходу вшанували пам’ять за загиблими героями, що положили життя у боротьбі за незалежність України та суверенітет держави. А на завершення -  поклали  квіти до погруддя Тарасові Шевченку.

- Це урочистий для кожного українця день, адже з прийняттям  Конституції у 1996-му році ми вкотре довели й закріпили у правовому полі свої прагнення будувати власну, незалежну  і суверенну, демократичну, правову  державу, - прокоментував Григорій Самардак, - Сьогодні по-різному можна оцінювати конституційний процес, він не був легким у перші роки незалежності, та 24 роки тому 28 червня депутати Верховної Ради висловили волю всього українського народу, затвердивши Основний Закон і розпочавши новий відлік в історії сучасної України. Конституція – це правовий договір між суспільством  та державою про те, якою має бути наша країна: вільною, суверенною, сильною економічно, спрямованою на добробут, права і свободи своїх громадян.  Вірю в Україну, віру в наш народ і наш спільний успіх.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
26.06.2020