З нагоди 60-річчя орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» нагородили Миколу Луца

Микола Леонтійович Луц – депутат Запорізької районної ради Запорізької області VII скликання, голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку, Почесний громадянин Запорізького району.

За  багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Запорізького району Запорізької області та з нагоди 60-річчя нагородив орденом та привітав іменинника депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Дмитро Майстро:

- Сьогодні ми вітаємо не просто людину, а людину з великої літери. Ви найавторитетніший депутат нашого регіону – своєю діяльністю та вчинками ви створюєте нам приклад для наслідування. У цей день ми бажаємо вам залишатися таким же активним, цілеспрямованим і працьовитим. Нехай вас підтримують рідні вам люди, супроводжують посмішки та гарний настрій, а здоров’я завжди залишатиметься як у юнака.

Микола Луц народився 27 липня 1960 року в м. Запоріжжя. Трудову діяльність розпочав у 1982 році агрономом в Українській дослідній станції олійних культур. Весь трудовий шлях Луц Микола Леонтійович присвятив роботі на благо Запорізькому району. Враховуючи значний внесок у його розвиток у 2017 році Микола Луц  отримав звання «Почесний громадянин Запорізького району». Микола Леонтійович за свою самовіддану працю, професіоналізм  та організаційні здібності неодноразово ставав переможцем конкурсу на звання «Кращий роботодавець року». Особливу увагу він приділяє збереженню культурної спадщини Запорізького району.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
27.07.2020