З 14 квітня в області запроваджують більш жорсткі карантинні обмеження

Напередодні відбулося засідання регіональної комісії ТЕБ і НС, під час якого прийняті відповідні рішення щодо введення більшого переліку обмежень на території області.

Відповідно до протоколу комісії № 11 від 12.04.2021, обмеження стосуються перевезення пасажирів у міському транспорті. Виконавчим органам Запорiзькоi, Мелiтопольськоi, Бердянської, Пологiвської, Енергодарської  мiських рад необхідно вжити дiєвих заходiв щодо запровадження обмежень стосовно перевезення пасажирiв в міському громадському транспортi шляхом запровадження довiдки встановленого зразка та/або часового дiапазону руху. Такі ж обмеження застосовуються і до приміського сполучення. Здiйснення реryлярних та нерегyлярних перевезень пасажирiв на внутрiшньообласних мiжмiських автобусних маршрутах, якi забезпечують сполучення мiж населеними пунктами Запоріжжя, Мелітополь, Бердянськ, Пологи та Енергодар, заборонені. Також найближчим часом мають вирішити питання з обмеженням руху залізничним транспортом.

Ще одне важливе доручення надано Департаменту освiти та науки обллержадмiнiстрацii, виконавчим органам сiльських, селищних, мiських рад, -   вжити заходiв щодо заборони вiдвiдування учнями 1-4 класiв закладiв загальноi середньоi освiти.

На час посиленних карантиних обмежень під заборону підпадає діяльність суб’єктів господарювання, які надають послуги в парках, рекреаційних зонах, садах, скверах, майданчиках і створють умови великого скупчення людей. Сюди ж відноситься і приймання відвідувачів у сфері громадського харчування - окрім здійснення адресної доставки та замовлень на винос.

Обласна влада розглядає і додаткові до державної програми заходи  компенсації втрат бiзнесу вiд впливу карантинних заходiв та протиепiдемiчних обмежень. Так, органи влади на місцях спільно з територiальними органами Державної податкової служби у Запорiзькiй областi мають проаналiзувати вплив карантинних заходiв та протиепiдемiчних обмежень на бiзнес у частинi втрат та (недоотриманого доходу) бiзнесу та бюджету пiдпорядкованих територiй. I надати інформацiю до Департаменту економiчного розвитку i торгiвлi облдержадміністрації до 1 травня 2021 року.  

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

 

Дата публікації: 
13.04.2021