Юридичну спільноту Запорізької області привітали з професійним святом

Урочистий захід відбувся за участі Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції в Запорізькій області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

Від імені виконавчого апарату та депутатського корпусу обласної ради юристів привітав керуючий справами виконавчого апарату обласної ради  Володимир Подорожко.

Він поділився, що розуміє важливість та надвисоку відповідальність цієї професії, адже за фахом також юрист і має великий досвід роботи в цій царині.

- Професія юриста – це про «віддавати» кожного дня. Чому? Тому що кожного дня, кожної хвилини, кожен на своєму робочому місці, в селі, в місті чи в селищі, - віддає частинку себе й своїх знань, досвіду  тим людям, які потребують правової допомоги. Як колега колегам хочу вам побажати, в першу чергу, дорожити діловою репутацією, отримувати задоволення від виконаної справи, а в повсякденному житті – сімейного добробуту, натхнення й здоров’я, -  зауважив Володимир Подорожко.

З нагоди професійного свята привітали та подякували юристів за високі досягнення у захисті прав громадян й розбудові правової системи держави голова ОДА  Віталій Боговін, голова ГО «Запорізька обласна організація союзу юристів України» Валерій Біленко, заступник голови апеляційного суду Оксана Кримська та ін.

Кращим юристам Володимир Подорожко вручив відзнаки Запорізької обласної ради.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
08.10.2020