Юних художників із Запоріжжя запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків

XVI Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей цього року має на меті привернути увагу суспільства до порушень прав дітей, що постраждали від російської збройної агресії проти України.

Організатори конкурсу – Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю, Благодійним фондом «Об’єднання світових культур», Українською асоціацією підтримки творчої молоді.

Для участі у конкурсі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти віком до 18 років. Також в цьому році свої роботи зможуть подати школярі, громадяни України, які тимчасово проживають за межами України. Для них організатори передбачили спеціальну номінацію.

До оцінювання робіт конкурсантів будуть залучені відомі державні та громадські діячі, вчені, митці, представники міжнародних організацій та провідних правничих видань.

За 15 років у конкурсі, який проводять за підтримки Українського координаційного центру з підвищення правової освіти населення, взяли участь понад 105 тисяч конкурсантів. Конкурс став найбільш масовою громадською правопросвітницькою ініціативою України.

Контактні дані Всеукраїнського організаційного комітету – uccplec@gmail.com, https://www.facebook.com/UkrainianCoordinationCenter, голова організаційного комітету – Сошников Антон Олександрович.

Фото з відкритих джерел

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради 

Дата публікації: 
17.03.2023