Юні запорізькі користувачі комунальної бібліотеки створили унікальну Червону книгу Запорізької області

В комунальному закладі "Запорізька обласна бібліотека для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради презентували унікальне видання – "Мальовану Червону книгу Запорізької області".

Мальована книга – це вінець трирічної роботи вихованців бібліостудії "Уроки різноколірного чарівництва", які разом із своїм керівником Ніною Муленко та за сприяння наукового співробітника Національного заповідника "Хортиця" Михайла Муленка втілювали в життя екокультурний проєкт "Зачарований сонцем світ степовий". Над книгою працювали 16 учасників студії. Створено 50 робіт, виконаних аквареллю та пастеллю в техніках живопису та графіки. Кожна сторінка книги присвячена зникаючим видам рослинного та тваринного світу, занесеним до Червоної книги України.

Презентація стала ще одним доказом, що "Юний читач", як друга домівка для вихованців бібліостудії, які, до речі, всі є активними читачами бібліотеки. Час промайнув непомітно, бо була і цікава екологічна вікторина від науковця Михайла Муленка, і  музична руханка "Зооробіка" від викладача ЗДМШ № 3 Лілії Снагустенко, і цікавий майстер-клас від Ніни Муленко, і, звичайно ж, заслужені нагороди та подарунки активним учасникам проєкту від бібліотеки.

До слова, зважаючи на важливість піднятої у проєкті теми та оригінальність її висвітлення, було вирішено подати цю колективну роботу на Всеукраїнський огляд-конкурс обласних бібліотек для дітей у номінації "Підтримка обдарованих дітей                                                                         і талановитої обдарованої молоді, забезпечення їхньої участі у бібліотечних  гуртках, об’єднаннях, клубах за інтересами, заходах з використанням української обрядовості, звичаїв, традицій".

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
04.10.2021