Юні запоріжці з повагою відзначили День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні і в Запорізькій області відзначили День Гідності та Свободи. Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го.

Вихованці «Січового колегіуму» Запорізької обласної ради знають про події обох революцій і шанобливо ставляться до патріотизму та мужності громадян, які і в 2004, і в 2014 році стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод українських громадян, національних інтересів нашої держави, її європейського вибору.

Честь бути організаторами загальношкільного заходу, присвяченого Дню Гідності та Свободи, цьогоріч випала учням 7-Б класу з їх класним керівником Олександром Стовбінським. Це був перший досвід семикласників такого масштабу, але вони з ним успішно впоралися.

В світлиці колегіуму було оформлено інформаційний стенд про події Помаранчевої революції та революції Гідності. Центральне місце у стенді зайняв плакат «Що для тебе означає Гідність?», на якому козацька старшина, що представляла всі класи, мала змогу пояснити власне бачення і розуміння поняття , що значить бути гідним громадянином своєї держави.

До участі у вшануванні Дня Гідності й Свободи семикласники залучили кожного колегіанта. Для цього ними була підготовлена цікава й змістовна вікторина, присвячена подіям Помаранчевої революції та революції Гідності.

Завдання вікторини отримав кожен клас. Отримані результати ще раз переконали, що в Січовому колегіумі навчається гідне поваги молоде покоління громадян, яке в майбутньому зробить все, щоб Україна була успішною та квітучою європейською державою.

Святковий день прикрасив виступ зразкового художнього колективу вокального гурту «Березіль», який натхненно виконав пісню «Не будь байдужим».

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
23.11.2020