Юні спортсмени обласної СДЮШОР з футболу «Металург» будуть тренуватися на новому стадіоні

Сьогодні після реконструкції  відкрили новий стадіон по вул. Європейській, що стане майданчиком нових спортивних перемог  футболістів, учнів гімназії № 8 та мешканців Комунарського району.

У 1986 році  стадіон був збудований для футбольної команди «Торпедо». З 2004 року тут проводили тренування учні обласної СДЮСШОР «Металург», втім технічний стан споруди був вкрай занедбаний. Відтепер це сучасний стадіон зі штучним покриттям, обладнаний м’якими доріжками для бігу та занять ігровими видами спорту, глядацькими трибунами.

Реалізовано проєкт в рамках національної програми «Велике будівництво», його вартість близько 17 млн грн. На етапі проєктування та в ході будівництва у його  реалізації допомагали депутати обласної ради, зокрема,  Роман Кузьменко та  Ярослав Криль, який розподілив кошти депутатського фонду на розробку проєктної документації. Тож, новий майданчик для розвитку спорту в регіоні – це спільна й злагоджена робота обласної, державної влади та місцевого самоврядування разом з громадою, - зазначив у своєму виступі голова обласної ради Григорій Самардак.

Він та голова  голова ОДА Віталій Боговін, народний депутат  Геннадій  Касай, депутат обласної ради Роман  Кузьменко, представники влади та спортивної спільноти  привітали  юних спортсменів, учнів гімназії №8 та мешканців всього району з відкриттям спортивного об'єкту.

- Новий сучасний стадіон – це можливість для наших дітей  розвкрити  таланти й знайти свій шлях у житті. Пам’ятаю скільки було суперечностей під час прийняття рішення про будівництво стадіону, але сьогодні побачив очі дітей, юних футболістів, і вкотре переконався, що прийняте рішення було правильним. Більше таких стадіонів в кожному районі нашої області! - підкреслив Григорій Самардак.

Випробувати нове покриття й забити перший гол в нові ворота мали змогу підопічні команд СДЮСШОР з футболу «Металург» та міської ДЮСШ.

-Завдяки ініціативі громади та підтримці депутатів, в цьому році ми створили низку комунальних дитячих шкіл спортивного профілю, СДЮСШОР «Металург» - одна з них. Тут тренуються близько 400 юних спортсменів з усього міста і я вірю, що новий спортивний майданчик для тренувань лише дасть наснаги юним спортсменам. За нами стадіон, за вами – перемоги!, - прокоментував депутат обласної ради Роман Кузьменко.

В рамках святкового заходу голова ОДА Віталій Боговін також вручив ключі від шкільних автобусів для Берестівської ОТГ Бердянського району, Долинської ОТГ Запорізького району та Павлівської ОТГ Вільнянського району.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради   

 

 

Дата публікації: 
22.10.2020